Strangersupuk isimli üyenin son içerikleri

1. S

Steelseries Arctis Bağlantı kablosu

@Ckribrahim abi sende vardır ya :D en sonunda kabloyu ortadan kesip 3.5mm lehimleyecem :LOL:
  2. S

Bu klavye yapılır mı ?

biraz elektronik bilgisi varsa o televizyoncunun onu da yapar, kontrolcüden gelen 3 veya 5 voltu ledlere ince telle bağlasın.
  3. S

ikinci ellerine baktım 600-1000tl arasında değişiyor. benimkisinin de pedleri vesiare eskidi 600 diye düşünüyorum
  4. S

sadece fatura istedi benden attım ancak stoklarında yokmuş 1714720230 Valla hocam 600 liralık kulaklığa 300tllik kablo almak koyuyor. :D Aliexpressdekiler de en erken 20 haziranda geliyor.
  5. S

Çok pahalı + orjinal değil, distrübitör stoklarında olunca ücretsiz veriyor ancak stoklarında yokmuş.
  6. S

Merhaba Elinde Steelseries Arctis kulaklık için olan bağlantı kablosundan olan var mı? Aşağıdaki kablolardan herhangi biri de işimi görecektir. https://tr.steelseries.com/gaming-accessories/arctis-cable-headset-4pole-35mm...
  7. S

Microsoft Store geri ücretlendirildi ve ihtilaflı ödeme ne demek?

Hesapta kullanılan kredi kartı Çalıntı kredi kartı kısaca.
  8. S

iphone 12 mini kapandı

Hocam açtırmadan kontrol edemezsiniz ancak Sahte bataryaya orjinal bataryanın fotoğrafta atmış olduğum çip kısmını aktarıp 'orjinal değişmemiş' yapmış oluyorlar tabii ki seri numaraları vesire de bu kartta saklandığı için siz hiç değişmemiş zannedebilirsiniz. Bence içinize kurt düşeceğine...
  9. S

iphone 12 mini kapandı

Hocam %79 düşük bir değer değil normal şartlarda kapanmaması lazım ancak devamlı olmuyorsa muhtemelen bir kusuru yoktur. Siz yine de bildiğiniz bir telefoncuya gidip bataryasını kontrol ettirin. 2. Elde babama bile güvenmem.
  10. S

iphone 12 mini kapandı

Bataryası sahte, değişmiş veya çip ile döngüsü sıfırlanmış olabilir, Bataryadan dolayı kapanmalarda crash report oluşmuyor anında kapandığı için.
  11. S

Yardım Neden bu kadar ucuz?

Satılık köprüm var istersen, 1 Yıldızlı yorumları oku anlarsın neden ucuz olduğunu :D
  12. S

Çözüldü✓ ramlerin tamamını mı kullanıyor

Ekran kartın apu mu 1714455539 veya muhtemelen VMVare için ayırmışsın 2gb
  13. S

Çözüldü✓ ramlerin tamamını mı kullanıyor

Kullanılan yuvalar 1/2 ramin 1 tanesini görmüyor, çıkart tak olmazsa silgiyle çok bastırmadan pin kısımlarını temizle.
  14. S

Sıkıştırılmış Ram HATASI

1714382007 Normal dostum normal, hiçbir problemin yok :D dertsiz başına dert açma
  15. S

Kendi kendine video açıldı

utorrent güncelleme yapınca arada google'da birşeyler açıyor güncelleme ile alakalı, Torrent artık türkiyenin gerçeği, kullanma da diyemem.
Top Bottom