suaatay

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• suaatay
      suaatay, F/P Klavye önerisi ??? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Rahat edemiyorum oyun oynarken
    • suaatay
      Dareu, hiç duymamıştım
    • suaatay
      1500ün üstüne çıkamam, rgb red switch olması önceliğim. Neden böyle dediniz izlediğim videolarda tanıtımlarda gayet kullanışlı duruyorlardı
    • suaatay
      suaatay, Klavye kategorisinde F/P Klavye önerisi ??? başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar merhaba. Laptop kullanıcısıyım oyunlar için her türlü bir klavye almam gerekiyor. Gamepower Suki TKL, Gamepower Ogre RGB, Gamepower Eva 5 veya 7...
    • suaatay
      suaatay, Windows kategorisinde Windows 11 kurulum yardım başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar selam geçenlerde bir lenovo laptop aldım. Freedos olarak geleceğini zaten biliyordum. Windows kurmak istiyorum detaylı basit anlatım yapabilir...
    • suaatay
      suaatay, Hangisini almalıyım ?? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Neredeyse aynı fiyata monsterin özellikleri lenovonun iki katı, bu beni ikilemde bırakıyor
    • suaatay
      suaatay, Laptop Önerileri kategorisinde Hangisini almalıyım ?? başlıklı bir konu açtı.
      Sizce https://app.hb.biz/dVsUvYnkSoUU bu mu yoksa https://ty.gl/5i13zmjbtykx0 bu mu
    • suaatay
      suaatay, 30k uzun vade laptop önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Tam şuan bunun tanıtımlarını izliyordum sanırım gerçekten bu fiyata bu ürün
    • suaatay
      suaatay, Laptop Önerileri kategorisinde 30k uzun vade laptop önerisi başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar selam üniversite okuduğum için şehirler arası git gel epey yapıyorum bu yüzden laptop alıcam. Sizden istediğim 30.000tlyi geçmeyecek şekilde hem...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,140
Üyeler
156,293
Son üye