suatusluuu isimli üyenin son içerikleri

1. S

Oyun inerken diğer cihazlarda internet yavaş

15 mbit telefon kullanımına diyorum la yanlış anladın :D 35 mbit kalıyor indirmeye
  2. S

YARDIMM!!.PC İLK AÇILIŞTA BİOSA GİRİYOR

bios geri yükleyip xmp ayarlayıp çıkmayı dene bakayım
  3. S

demek ki tam kapasite indirim yapmıyormuş o zamanlar tavsiyem 15mbit ayır kendine hem zaman geçirir hem indirme yaparsın
  4. S

YARDIMM!!.PC İLK AÇILIŞTA BİOSA GİRİYOR

csm ile alakalı olabilir amd özelliğini açmaya çalıştığımda karşılaşmıştım csm açık olcak
  5. S

ARKADSLAR ACIL BAKAR MISINIZ SISTEM SATIYIM KI

4-5 ay önce aynı sistem daha iyi marka ve white renk uyumlu kasayı 16k ya sattım ki ucuza gitmişti aynı sistemi toplamaya kalksan aşağı yukarı aynı veya daha fazla fiyat çıkacak o yüzden kullanmaya devam et 18k ya satarsın ama bana sorarsan satma çok güzel bir komp ben valorantta alıştırmada...
  6. S

Steam indirme problemi 500-550 arası dowland alıyorum ona rağmen dowland 50 mbs

zaten olay 550mbit hızın varsa 50-55mb indirme hızın olur o dalgalanma ne iş ben anlamadım sürekli bi dalgalanma olur da bu kadar fark olmaz
  7. S

Hangi bilgisayarı tercih etmeliyim

kesinlikle 4060ti olanı al aşırı fps farkı var
  8. S

indirme hızını sınırlamak zorundasın gelen 50mbit internetin hepsini indirmeye kullanırsan nasıl kullanıcan interneti
  9. S

300-350 bin TL arası araba önerisi

Hyundai coupe 2007+ yeni kasa olan ratatatatata 1715134674 o parayı git güzel bi hisseye veya birden fazla hisseye yapııştır 2 3 yıla falan milyonluk araç çek :)
  10. S

Ryzen 5 5600 overclock nasıl yapılır

yapma git curve optimizer ayarla ryzen masterdan
  11. S

Yardım ÖTV Muafiyet araba önerisi

Fena arabalar
  12. S

CS 2 Seçkin Alınır mı ?

seçkinsiz cs olmaz al zaten bi kasa düşürsen olmuş kaç dolar...
  13. S

Samsung Galaxy Tab A9 Plus almayı düşünüyorum, ne dersiniz?

film izleyeceksen ekranı en iyi olanı al ucuz tabletlerin ekranları vasat karanlık ve bulanık
  14. S

30 Bin TL'ye kadar sistem önerisi

güzel sevdim
  15. S

Vatan i512400F RTX 4060 21.400

canım benim sen ne konuştuğunu biliyor musun 2fps söz konusu değil bazı yerlerde daha fazlası var cidden anlamsız byinsiz gibi cevap veriyorsun yapma yabancı forumlarda içeriklerde türk içeriklerde attığın videoda bile bunu söylüyor kes zırvalamayı artık bilmiyorsun
Top Bottom