Sukuna_isBack isimli üyenin son etkinliği

• S
    Sukuna_isBack, Dolandırıldık , yardım edin başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Sağol knk , cuma cuma dolandırıldık 1722618839 Nerden bilek ben dedim bı bakayım adama dedim dediler gerek yok bı yaparız diye sonrada işte böyle oldu
  • S
    Babam dolandırıldı, kız kardeşime alacaklardı
  • S
    İnşallah , birde bizi dolandıran p/ç sonda bize " 2 kere dolandırıldınız hayırlı olsun 🤣" yazmış orasbu cocugu , onu bulunca onun yar@ğını onun kendi g@tüne...
  • S
    Tr ymiş galiba 2. El alacaktık ben yokken yapmışlar işi ben bilseydim olayları olmaz dı işte
  • S
    Knk işte adamların bankaya ulasacaz inş . Olmaz ise yarın felan savcılıga başvurcaz , bizde adamdaki her şey var , ibanı var açtığı site var yazışmalar var...
  • S
    20 bin gitti , bizde mutluyduk ne güzel 12 den 10 a düsürdü fiyatı adam diye ama ahhhhh
  • S
    Knk site sahte tmm mı adam bize ilk gondemeden sonra abı para gelmedi demiş ve ibandan gondermemizi soylemiş anladığım kadarıyla 1722617612 Knk bu gün...
  • S
    Aga bizim kiler adamı dolap dan değil adını dolap koyan başka bir siteden yapmışlar tmm mı adamda oradan bizi kandırdı bı de üzerine "2 Ken...
  • S
    Knk site sahteymiş , adama whatsapdan konuşmuşlar , bizimkiler PC den yaptikları için adamın attığı siteye gitmişler , site sahte knk , 2 kere gönderdiler anla
  • S
    Ağa adam sahte Dolap dan yapmış , bizimkiler bilgisayardan adamın gönderdiği linkden almışlar 2 kere para gondermişler oradan 1722615731 Knk site sahteymiş...
  • S
    Aga bizimkiler internetten bulmuş adamı adam kendi Dolap uygulamasını yapmış bize onu indirtmiş iki kere aynı uygulamadan gönderdik
  • S
    Aga ben yokken yapmışlar işi , ilk dolapdan almışlar sonra adam ulasmadı diye arkadaşına Dolap gibi yapmışlar bizimkilerde bu sefer ibandan atmıs sonra adam...
  • S
    Sukuna_isBack, Yurt İçi Alışverişi kategorisinde Dolandırıldık , yardım edin başlıklı bir konu açtı.
    Arkadaşlar bu gün dolap uygulamasından ablama iPhone 11 alacaktık , adama parayı gönderdik , sonra dolap dan arama geldi ve efendim para gönderilemedi...
Top Bottom