Sunflow3r isimli üyenin son içerikleri

1. Sunflow3r

AM4 anakart önerileriniz nelerdir

merhaba arkadaşlar başlıktanda anlaşılıcağı üzere am4 anakart arayışları içerisindeyim r5 5600 işlemci alacağım ve hali hazırda bulunan 16 gb ddr4 xpg ramlerimi kullanacağım serisinden anakart önerilerinizi bekliyorum
  2. Sunflow3r

kasa + PSU Tavsiyesi

Selamlar 3k bütçem var max 4 e çıkabilirm anlayacağınız ortada çok bir şey yok o yüzden f/p olucak önerilerinize ihtiyacım var
  3. Sunflow3r

F/P kralı hazır sistem 🔥🔥🔥

Rx 6500xt ve i3 10105f li sistem var bu fiyata
  4. Sunflow3r

Thinkpad laptopumun cpu fan bağlantı yeri koptu

Kameram kötü hocam o bantın izi kusura bakmayın dediğinizi anlamamışım ama yok bir sıkıntı vermedi o yönden
  5. Sunflow3r

Hocam yien tekrar ediyorum kabloda sıkıntı yok bakın sökette sıkıntı var kıskacı yok
  6. Sunflow3r

Fan çalışıyo hocam elektrik bandıyla tutturdum sorun sökette yeni fan alsamda takamicam fotoğraftaki sökete bakın orda gözüküyor
  7. Sunflow3r

Merhaba arkadaşlar uzun süre kullandığüm thinkpad laptopumun fan bağlantı yerindeki kıskaç koptu kopan kısmı ekte göstericem simdi söyle fanın çalışması için oraya bağlamam gerekiyo ve aklıma birkaç cözüm geldi birincisi sıcak silikonla tutturmak ama yanabilir diye çok düşündürdü fan flexine...
  8. Sunflow3r

Foxconn G41 Mxe İntel xeon l5420 li sisteme hangi ekran kartını almalıyım?

Yardımcı olursanız sevinirim
  9. Sunflow3r

İntel xeon l5420 Ekran kartı tavsiyeleri

lüten giriş segment kartları önermeyiniz
  10. Sunflow3r

İntel xeon l5420 işlemciye ekran kartı önerisi

daha önce 1050 ti takılıydı hem oyun için lazım r7 240 baya alt segment bi kart
  11. Sunflow3r

İntel xeon l5420 işlemciye ekran kartı önerisi

Başlıktada görüldüğü gibi intel xeon l5420 işlemcim var işemci performansı şuanlık yeterli ama yeni bir ekran kartı lazım oyunlar için önerilerinizi bekliyorum lütfen önerileriniz işlemcime uygun olsun
Top Bottom