Sunqqs isimli üyenin son içerikleri

1. Sunqqs

Windows açılırken monitör sinyali gidiyor pc çalışmaya devam ediyor

merhaba ramda olma olasılığı varmı 1687984748 iso dosyam sağlam sanmıyorum fikriniz için teşekkürler
  2. Sunqqs

Windows açılırken monitör sinyali gidiyor pc çalışmaya devam ediyor

Herkese iyi akşamlar iyi forumlar, Sorunum videodada göreceğiniz üzere windows loading sonrası monitör sinyali gidiyor ancak kasa çalışmaya devam ediyor bazen restrat atıyor format attım yine sorun çözülmedi, her defasında böyle yapıyor. ekran kartımın ve işlemcimin ısı değerleri normal...
  3. Sunqqs

Windows açılma sırasında görüntü gidiyor

Selamlar iyi akşamlar herkese Bilgisayarımda bir sorun yaşıyorum konu hakkında tecrübe sahibi biri fikir verebilir mi şimdiden çok teşekkürler Windows açılırken yüklenme çarkı dönünce hoşgeldiniz yazısı gelmeden monitöre sinyal yok yazısı geliyor sistem görüntüyü tamamen kesiyor ancak anakart...
  4. Sunqqs

Bu ram anakartıma uyarmı

merhaba verdiğiniz n11 linkindeki kingstone ram replika olabilir mi bence piyasa altı gibide ben o yüzden vatandan almak istiyorum 1687602918 fikrin için teşekkür ederim , diğer sitelerdeki satıcılar ikinci el aliexpresden alıp replika ram gönderiyorlarmış gibi sanki
  5. Sunqqs

Bu ram anakartıma uyarmı

Herkese iyi günler bilgi sahibi biri yardım edebilir mi. Yakın zamanda sistemimdeki RAM'im bozuldu. 500TL bütçem var bilgisayarımda çok şey yapmam. Mini 2D oyunlar oynuyorum. Ekstra şeyler yapmıyorum. Evde de canım sıkılıyor. Bilgisayarsız vakit geçmiyor, anakartım Gigabyte H55M S2V DDR3, bu...
  6. Sunqqs

Xeon x3440 sistemim bir anda kapanıyor

PSU yu garantiye yolladım, psu fabrikasyondan kaynaklı hatalı üretilmiş, noname muadil 400w psu yolladılar her ne kadar para iadesi istesemde geri vermediler paramı bende muadil gelen sıfır güç kaynağını c4 olarak gördüğüm için satıp üstüne yeni bir psu satın aldım şuan cayı cayır çalışıyor...
  7. Sunqqs

Sıfır alınan PSU'nun barkodu kutusundaki barkodla uyuşmuyor

cahil olduğum için üzgünüm hangi site üzerinden sorgulama yapabilirim? 1673961590 ayrıca barkod olayını kavradım mala anlatır gibi anlattığın için teşekkürler
  8. Sunqqs

nasıl yapılıyor ki hangisine bakayım kutunun mu psunun mu
  9. Sunqqs

ikisi uyuşmuyor ama
  10. Sunqqs

Arkadaşlar sıfır FSP Hyper 80+ PSU satın aldım 3 gündür kasamda sorunsuz çalışıyor. Ürünün kutusundaki barkod numarısyla PSU'nun üzerindeki son 4 rakamının uyuşmadığını fark ettim, ayıplı mal olarak kabul edilir mi bu durum sizce iade etmeli miyim?
  11. Sunqqs

Aldığım kutulu psu kullanılmış çıktı

anladım hocam haklısınız aslında birde bugün şunu fark ettim ürünün barkoduyla kutudaki barkodun son 4 hanesi uyuşmuyor bunu satıcıya iletmelimiyim bu ciddi bir durum mu?
  12. Sunqqs

bilmiyorum ürünün jealetsiz gelmesi tek tırnak kadar sticiker ile kutuyu kapatmaları beni tedirgin etti türkiyede bu modelin kutu açılımını yapanda olmamış emin olamıyorum ama ürün temiz gibi faturalı garantili ne yapmalayım konusunda hala kararsızım
  13. Sunqqs

hocam emin misiniz kutu açılım videolarını izledim içinden vida çıkıyor hiç benimki gibi sağlam yerleştirilmemiş
  14. Sunqqs

Gamers Arena
  15. Sunqqs

Gamers Arena adlı satıcı eklemeyi unutmuşum
Top Bottom