superpv2 isimli üyenin son içerikleri

1. S

RGB FAN TAKACAK YER YOK NZXT KASA H5 FLOW 2023

Merhaba, H5 flow kasa aldım almaz olaydım. Kasanın fanları vs çalışıyor ancak rgbler çalışmıyor. İçinden RGB kontrolcü gelmedi. Sadece resimdeki şekilde rgb 3 pinli dişi girişi var. Anakartta böyle bir giriş yok diye, 3 pin dişi girişi 4 pin dişiye çevirici aldım ancak çeviricinin erkek kısmı 3...
  2. S

Pc hocası rtx 4070 ddr4 sistem

Beklemede kalmalısın ben ilk çıktığında aldım geri iade ettim, verdikleri sistemin parçaları o kadar değerli değil toplama sistem için. 4070 galax 18000 TL, r5 7500f 5600, kasa ve psu 3000 geri kalanlarda eldekileri çıkartıyorlar. Anlayacağın çok daha fiyat performanslar gelir. DA sistemi...
  3. S

17-18 bin bütçe ile ekran kartsız kasa ddr4 ddr5

Arkadaşlar merhaba, 17-18 bin bütçe ile ekran kartı olmadan (grafik kartlı işlemcide gerekmiyor hali hazırda ekran kartım var), bir sistem toplamak istiyorum. Benim için kasanın ve bileşenlerin sessiz çalışması çok önemli. i5 12600k gibi ya da r7 5700-5800x gibi işlemcilerde sıvı soğutma ya da...
  4. S

Maximum 4000TL Kasa+ PSU önerisi

Kasanın büyük olması da önemli, ekran kartım 3090 olacak arkadaşlar
  5. S

Maximum 4000TL Kasa+ PSU önerisi

Arkadaşlar merhaba, minimum 750watt psulu bir kasa istiyorum. Fanları sessiz çalışan ve psusu iyi olan. İkisi ayrı ayrı da olur, tek şekilde psulu kasada olur öneri yaparasnız çok sevinirim. Sharkoon goldlar var ama iyi yorum yok çok, gerçi herkes her şeye bir laf buluyor ama sizin de...
  6. S

3080Tİ FİYATI HAKEDİYOR MU?

Mining yapılmış ve ya yapılmamış olması bir şeyi değiştirmez ki. Kartın fanları düzgün, derecesi olması gerektiği gibi kozmetiğinde bir sıkıntı yoksa ederi seninkiyle aynı olacaktır. Adam sana miningsiz diye de satabilir onu. Bundan kaynaklı 30 serisinden uzak durun eğer mining korkunuz varsa...
  7. S

3080Tİ FİYATI HAKEDİYOR MU?

15 bine zor satarsın alma bence sahibindende ve çoğu yerde aynı model 10-12 k
  8. S

20k Kasa+monitör Önerisi

Ben forumdakilerde görsün fiyatlandırmayı vs diye burdan yazmak istedim, herkes 3060 lı sistemi bile 30bin 40 bin liralara koymuş. Bundan kaynaklı buradan yazdım.
  9. S

20k Kasa+monitör Önerisi

Bilmiyorum, PSU Hariç her ürünün kutusu faturası garantisi vardır. Ekran kartım japonya ürünüdür ben 2. sahibiyim. Gerekli testleri yapıp aldım. Kutusu faturası ve uluslararası garantisi devam etmektedir. Ekran kartı garantisinin dolmasına 4 ay kadar daha vardır. Ekran kartında daha önceden...
  10. S

20k Kasa+monitör Önerisi

Zotac 3070 Tİ R5 5600 G GSKILL 2x8GB Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 ASUS PRIME B450M-K II 4400MHz (OC) GameBooster GB-G3309B 750 watt Xigmatek PSU 500 GB m2 SSD
  11. S

20k Kasa+monitör Önerisi

İkinci el istersen 3070ti sistemim var kasayı gidip bilgisayarcıya nakit vermektense senin işini görebilir. İlgilenirsen yazabilirsin
  12. S

15 k ekran kartsız sistem

Beyler iyi forumlar, 15 kya kadar ekran kartı olmadan (3070ti var hali hazırda)(onada yükseltme yapabilirim) Fanları Sessiz çalışan şyi bir kasa ve diğer bilenşenlerin olduğu, ddr5 olursa süper olur ddr4 önerirsenizde olur. Sıvı soğutma öneriside olabilir. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  13. 3070 Tİ GAMİNG PC

3070 Tİ GAMİNG PC

Merhaba, Sistemimi yükselteceğim için satıyorum. -Zotac 3070 Tİ -R5 5600 G -GSKILL 2x8GB Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 -ASUS PRIME B450M-K II 4400MHz (OC) -GameBooster GB-G3309B -750 watt Xigmatek PSU -500 GB m2 SSD PSU Hariç her ürünün kutusu faturası garantisi vardır. Ekran kartım...
  14. S

Rx 6600 görüntü takılması

İnşallah kral, whqlyi denerim. V syncte etki etmedi malesef
  15. S

Rx 6600 görüntü takılması

Bir tek dp- hdmı farkını denemedim o da kablom olmadığı için, şuanda dp kullanıyorum. Driver derken amdnin adrenalin uygulamasından otomatik en son güncellemesini kullanıyorum
Top Bottom