sWerazee isimli üyenin son içerikleri

1. S

Uygun bütçe ile en uygun telefon.

Arkadaşlar selam. Kuzenime 3-4 bin TL arasında bir telefon arıyoruz. Tek bir detay var o da kamerasının gerçekten iyi olması. Benim bu konu hakkında çok bilgim olmadığı için sizlere danışmak istedim. Önerilerinizi bekliyorum.
  2. S

Tekrardan Üniversite Okumak

Herkese selam. Bir akrabam 4 yıllık YTÜ restorasyon mezunu. Tekrardan 4 yıllık üniversite okumak istiyor çok fazla bilgimiz yok. Eğer aranızda bu işleri kovalayan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
  3. S

B450 anakartta 5. nesil ryzen işlemciler çalışır mı?

Bende öyle düşündüm. Bende öyle düşündüm.
  4. S

B450 anakartta 5. nesil ryzen işlemciler çalışır mı?

Herkese selam. Bildiğiniz üzere kısa bir süre önce 5. nesil AMD ryzen işlemciler çıktı. 3. nesil işlemciler bios güncellemesiyle B450 chipsete sahip anakartlarda çalışıyordu ve bu konu hakkında milyonlarca video,yazı falan filan vardı. Bende merak ettim 5.nesil işlemciler acaba çalışırmı diye...
  5. S

GTA V te ray-tracing var mı?

Vallahi benim monitör full hd ama ekran kartı rtx3070 kullanabiliyor muyum.Yoksa 4k da mı kullanmamız gerekli ?
  6. S

GTA V te ray-tracing var mı?

Herkese selam. Youtube da bir kaç videoya denk geldim. Bu videolarda Gta 5 te ray-tracing açıyorlar. Direk oyunun kendisinde var mı yoksa mod mu onu anlamadım. O yüzden sizlere danışmak istedim.
  7. S

İnventus'un mağazası var mı?

arayıp sorucaz artık
  8. S

İnventus'un mağazası var mı?

Herkese selam. Bir ürün almak istiyorum biraz pahalı ülkenin durumu malum. Bu yüzden kargoculara güvenemedim. Mağazadan satın almak istiyorum. Ve alacağım ürün en ucuz İnventus'ta. Bu yüzden merak ettim google'a yazınca eski biryer çıkıyor anlamadım. Ben de size sormak istedim. Kısacası...
  9. S

10. Nesil İntel işlemcileri hangi chipsete sahip anakartlar ile overclock edlebilir?

Herkese Selam. 10. Nesil İntel işlemcileri hangi chipsete sahip anakartlar ile overclock edlebiliriz. Bu konuyu merak ettim ve sizlere danışmak istedim.
  10. S

GTX 1660 super mi? RTX 2060 mı?

ryzen 5 5600x
  11. S

GTX 1660 super mi? RTX 2060 mı?

Selamlar. Kuzenimin bilgisayarı için ekran kartı bakıyoruz. Ama ama karar veremedik. Gtx 1660 super ve rtx 2060 arasında gidip geliyoruz. Rtx 2060 ı arzulamamızın bir sebebi de Ray-Tracing. Ama değermi bilemedik bizde size danışmak istedik.
  12. S

A520 mi? Yoksa B450 mi?

Herkese merhabalar. Eski pc mi emekli edip yenisini almaya karar verdim. Eski pc de a320 vardı oc yapamıyordum. Şimdi oc yapma planım var ama yapmayadabilirim keyfime bağlı. Hangi anakart dahakuvvetli yorumunuzu almak istiyorum. İşlemci: AMD Ryzen 5 3600x. Ürün Linkleri: B450...
  13. S

Dragos ssd alınır mı?

Merhabalar. Öncelikle Turbox markası hakkında 1 tane bile iyi söylev gelmedi. bende almaktan vazgeçtim. ama şimdi önüme böyle bir m.2 ssd çıktı hız değerleri oldukça tatmin edici ama yine öncelikle sizlere damışmak istedim. En içten dileklerimle. Ürün linki...
  14. S

Turbox 1660 ekran kartı alınır mı?

Her birinize tek tek teşekkür ederim 1 tane bile güzel bir söz gelmedi malum marka hakkında bende msi a yöneldim.
  15. S

Turbox 1660 ekran kartı alınır mı?

Öncelikle herkese selamlar. Yeni bir ekran kartı bakıyorum ve turbox marka gtx 1660 bir ekran kartı gördüm iyi gözüküyor sanki ama bilemedim sizlere sormak istedim konu hakkında bilgi sahibi olan birisi varsa iyiyse neden iyi kötüyse neden kötü detaylarıyla anlatabilir mi? Ayrıca Turbox...
Top Bottom