swindler isimli üyenin son içerikleri

1. swindler

Klavuzpazar.com güvenilir mi?

Beyler klavuzpazardan bir ürün alacağım ama güvenilir mi?? Akakcede çıktığına göre güvenilirdir diye dusunuyorum.
  2. swindler

20k laptop önerisi..

Beyler 20k dan yukari cikmayacak sekilde oyun oynanabilecek beni üzmeyecek bir laptop önerisi alabilirmiyim yeğenime alacağım uzun süre götürse güzel olur.
  3. swindler

Meta quest 3 vs. Oculus quest 2

Quest 2 mi 3 mü
  4. swindler

Ihtiyaç olduğundan dolayı almıyorum zaten zevk meselesi
  5. swindler

Beyler ilk vr deneyimim olucak sizce hangisini tercih etmeliyim arada 7k gibi bir fiyat farkı var sizce değer mi? Bide meta oculus u satın aldıktan sonra çıkardı sanırım quest 3 ü o yüzden meta quest 3 olarak geçiyor ismi ama quest 2 oculus olarak geçiyor hala nedeni nedir?
  6. swindler

PlayStation 3 8000 TL'ye almak

Fat kasalara bakmamışsindir diye dusunuyorum. Super slim ve slim kasalarda da 3500 den ucuza illaki vardır fakat elden almayı tercih ettiğim için cüzi bir miktarda artış oldu. Fakat yinede temiz bir konsol almayi tercih etseydim sahibindenden cebimden 3500 den fazlasi çikardi. Biraz daha...
  7. swindler

Fat kasa alınır bir model değil. Ayrıca bahsettiğim konu 3500 e alinan ps3 e kazik demen. 8000 TL bir ps4 için şuan ideal fiyatlar(slim)
  8. swindler

Xbox ı sevmiyorum ayrıca 3500 TL ye ps4 bulursan haber et
  9. swindler

PlayStation 3 package Manager; standart dosyası açılmıyor

Beyler, ben yukios Store'yi indirdim her şeyini kurdum lisans dosyalarınıda kurdum fakat oyun yüklediğimde PS Store'dan lisansı yenileyin diyor bir yöntem buldum onu denedim yine olmadı sonra lisansları yeniden yükleyeyim diye install package files a girdim fakat standart dosyası yüklenmiyor...
  10. swindler

10k büteye telefon önerisi (2. el)

Bende s20 fe alınması yerine s10 plus alınması taraftarıyım
  11. swindler

10k büteye telefon önerisi (2. el)

Ben S10 kullandım. Bataryası herkesin kötülediğinin aksine gayet güzel hem çok hızlı şarj oluyor hem de 1.5 gün kadar gidiyor. İşlemci bakımından iyi olmasının sebebi yeni nesil olması bir zahmet iyi olsun. Kamera bakımından da ben S10'un daha iyi olduğunu düşünüyorum şu an Note 10 Plus...
  12. swindler

10kya kadar ikinci el telefon önerisi

Beyler bir arkadaş telefon alıcakta 10k ya kadar ikinci el veya sıfır bir telefon önerebilirmisiniz. Hayır öğrenci indirimini kullanamıyorum.
  13. swindler

PS3 Yazılım atma konusunda yardım

Merhaba yeni PS3 aldım. Yazılım atacağım(kıracağım) bu konuda bana yardımcı olabilecek biri var mı?
  14. swindler

Ps3 slimmi super slimmi Acil!

Lensi derken hocam.
  15. swindler

Ps3 slimmi super slimmi Acil!

Ne açıdan daha iyi? Kozmetik açıdan mı? yoksa performans açısından mı?
Top Bottom