Swords isimli üyenin son içerikleri

1. S

demon souls da bu bir bug mı

kule sovalyeyi yendikten sonra böyle bir hata oldu ve kapidan iceriye giremiyorum bu nasi cozulur ?
  2. S

Bu sistem rdr 2 de kaç fps alır

Aşağıda ki sistem RDR 2 yi ultrada yada high ayarlarda kaç fps oynatır sizce AMD RYZEN 5600 B550M 8X2 RAM RTX 4060
  3. S

9 yıldır okullarda yalnızım psikyatrist raporuyla acıga gecilebilir mi

hala daha psikaytriste gidiyotum ama erkrn olgunlasma buyuk bi dert 1709912011 eylülden beri dünya kadar şey denedim bu dedikleriniz dahil 1709912322 Hocam zor ama denicem artık olmuyor böyle
  4. S

Arkadaşlar ders konuşmam çok fazla vr bu sorjn için ailem ve ben 9 yıldır uğraşıyoruz spor falanda yapiyorum o tipik inek öğrenci tipi değilim
  5. S

Lise 1 ogrencisiyim senelerdir okullarda yalnizim hic arkadasim olmadi ama derlseri iyi bi ogrenci oldum ama artik dayanamiyorum aptallarla ugrasmaya iftiralarini curutmeye tennefuslerde yalniz gezmeye anskiyete ve dikkat eksikligi teshisim var sizce aciga gecebilirmiyim
  6. S

Steam daki gta 5 e erişemiyorum

GTA 5 im var stamda ancak steama hbağlı olan social club hesabımı girmem mlazım ama monu giremem çünkü emaile erişimim yok aynı zamanda şifreyi hatırlamıyorum başka bir social club hesabını steama nasıl bağlayabilirim ?
  7. S

Yeni pc internete bağlanmıyor

Bilgisayarım windowns 11 internete baglamayi denedin ama ağ listesi çıkmıyor modemi algılamıyor bunjn çözümü nedir ?sadece bu gözüküyor
  8. S

Yeni bilgisayar ekran gelmiyor

sağolun teşşekür ederim 1708438861 gönderdiğim kablo hdmi kanlosu buarada 1708439018 tessekurler pronlem cozuldu
  9. S

deniyorum bir saniye
  10. S

11. S

philips 246E monitörüme yeni aldigkm bilgisayarı taktığımda no video input diyip uyku moduna atıyor. monitıre ps 5 imi bagladigimda bi problem olmuyor neden böyle oluyoe pc freedos acaba ondan mı ?
  12. S

Yeni bilgisayara windowns yüklem

tamam teşşekürler
  13. S

telefondan mı yapicam ?
  14. S

merhabalar bilgisayarım yeni geldi nasil windows 10 attiricam bilmiyorum nasıl yapılıyor ?
  15. S

20.000 TL bilgisayar önerisi

hocam alttaki sistem hoşuma gitti onj alıcam sanırım
Top Bottom