synex isimli üyenin son içerikleri

1. Rtx 3050 R5 5600 Laptop

Bursa Rtx 3050 R5 5600 Laptop

HP Pavilion RTX3050 Ryzen 5 5600 16gb ram Gaming Laptop https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-hp-rtx-3050-ryzen-5-5600-20gb-ram-gaming-laptop-plus-mouse-hediye-1124340264/detay/ HP Oyuncu Bilgisayarı . RTX3050 Ryzen 5 5600 16gb ram 512gb...
  2. S

-llllll

-llllll
  3. S

Dualshock 4 düzgün bağlanmıyor

Merhaba orjinal olmayan bi dualshock 4 kolum var ilk başlarda sorunsuz çalışıyordu ama şuan düzgün çalışmıyor bluetootha her zaman sıfırdan bağlamam gerekiyor ve bağlayınca tanımıyo fifa da xbox kolu olarak görüyo bazı oyunlarda hiç çalışmıyo ayarlar menüsünde yukarı çekiyor nasıl düzeltirim bi...
  4. S

Bu Dualshock 4 Orjinal Midir

https://www.n11.com/urun/ps4-dualshock-4-v2-gamepad-yenilenmis-kol-mor-3034326?magaza=crkteknoloji merhaba böyle birkaç ürün var yenilenmiş diye tam bilmiyorum bunları orjinal midir bir de yenilenmiş ne oluyor. Ayrıca max 300tlye hangi kollar alınır 2. el de olabilir
  5. S

İngiltere'de burslu okumak

Merhaba İngiltere'de sat gibi burslu eğitim sınavlar var mı toefl falan duydum ama çok bilmiyorum
  6. S

Müzik İçin Uygun Kulaklık

t500bt'yi baya düşünüyorum en uygun o ve 460. Şuanlık o ikisi arasındayım.
  7. S

Müzik İçin Uygun Kulaklık

300₺ civarı bütçem var. Fiyat performans müzik, podcast dinlemek için kaliteli ses uzun ömürlü kablosuz , kulaküstü/içi farketmez ama kaliteli olduğu için kulaküstü tercihimdir. En iyi kulaklık nedir bu kriterlerde.
  8. S

GTA 5 Her Maçtan Sonra Çöküyor.

Gta 5 oynarken video çekince her yarışdan sonra oyun çöküyor. Kazanan kişi görünüyor ardından hemen çöküyor. Nasıl çözebilirim bunu. Aynısı Call Of Duty Warzone'da win aldıktan sonra oluyodu. Ekran kartım RX580 Radeon ReLive kullanıyorum video için sorun sanırsam onda. Nasıl çözebilirim bu...
  9. S

Fifa 21 Prime Gaming paketi gelmiyor

Prime Gamingde şuan paket dağıtılıyo birkaç gün önce aldım ama hala gelmedi ne yapabilirim.
  10. S

2000tl Kamera Önerisi

sağ ol bakıcam
  11. S

2000tl Kamera Önerisi

kamera sabit yerde olcak, kalite önemli ne alabilirim 2000tlye sony hdr cx405 düşünüyorum bu fiyata ne alınır. Webcam değil
  12. S

Steelseries arctis 1 dönüştürücü sorunu

İnternetten arctis 1 aldım ama xbox versiyonu geldi ve bu nedenle içinden dönüştürücü çıkmıyo onu almadan herhangi bir uygulamayla falan düzeltme imkanım var mı
  13. S

Youtube'de şarkı koyma

Youtube'de videoya şarkı koyuyorum ama bu videodaki şarkı bölümüne nasıl erişeceğimi bilmiyorum nasıl yapabilirim
  14. S

-

tamamdır sağ olun
  15. S

-

10.sınıf öğrencisiyim Matematiğim ve İngilizcem iyi dil bölümü seçmek istiyorum. Matematiğin önemi ne kadar dil bölümünde? Yüksekse seçmeyi düşünüyorum.
Top Bottom