Syv0x isimli üyenin son içerikleri

1. S

Xiaomi Mi Box S 4K 2. Nesil Android TV Box Ses Sistemi Gerekli Midir ?

teşekkür ederim birde siz kullanıyor musunuz aynı fiyat bandında daha iyisi var mıdır tavsiye eder misiniz ?
  2. S

Xiaomi Mi Box S 4K 2. Nesil Android TV Box Ses Sistemi Gerekli Midir ?

Xiaomi Mi Box S 4K 2. Nesil Android TV Box almak istiyorum evdeki televizyonum artık netflix vs. desteklemiyor arkadaşlar ama bu ürünü aldığım zaman sadece hdmi ile bağlayıp izleyebilir miyim yoksa ekstradan bluetooth hoparlör vs. tarzı bir ürüne ihtiyacım var mı ?
  3. S

CS 2 DÜŞÜK FPS PROBLEMİ

hayır açmıyorum. Tamam yükleyip atıyorum
  4. S

CS 2 DÜŞÜK FPS PROBLEMİ

discord spotify gibi şeyler açık yani işlemcimi yorucak bir uygulama açık değil her zaman ki uygulamalarım
  5. S

CS 2 DÜŞÜK FPS PROBLEMİ

ve shader detayı yüksek model doku detayı orta diğer her şey en düşük 1280x960 çözünürlükte ise ortalama 130-120 fps alıyorum 1700215234 ama bu video 7 ay önce ve oyunu bir sürü güncelleme geldi ben 1 ay önceki benchmark videosuna baktığımda benden kat kat daha iyi fps alan videolar gördüm aynı...
  6. S

CS 2 DÜŞÜK FPS PROBLEMİ

arkadaşlar gtx 1660 super r5 5500 16gb 3000mhz ram kullanan bir sistemim var ve her şey en düşük ayarlarda 1920x1080p de fps 110 u geçmiyor internette benchmark testlerine baktığımda çok çok daha iyi perfonmans gösteriyor aynı işlemci ve ekran kartı sizce ne yapmalıyım ?
  7. S

YARDIM M2 SSD BOOT SORUNU

Arkadaşlar m2 ssd boot sorunu yaşıyorum bilgisayarım m2 ssd yi c diski olarak görmüyor
  8. S

NVMe SSD tavsiye edebilir misiniz ?

800tl civarında bütçem var 500gb yeterli olur benim için oyun oynayacağım ve windows kuracağım benim bulduğum modeller şunlar daha iyisi var mı f/p olarak ve kronik sorunlu olmamak şartıyla...
  9. S

650 TL m2 ssd önerisi

bu nasıldır dram var mıdır
  10. S

650 TL m2 ssd önerisi

Kioxia LRC 500 GB modelinde nays uygulaması oluyor mu ?
  11. S

650 TL m2 ssd önerisi

nays nedir n11 çok kullanmıyorum nasıl bir şey ?
  12. S

650 TL m2 ssd önerisi

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08M25YBY3/ref=sw_img_1?smid=AWS65V34O5PXF&th=1&tag=operagx-def-sp-cos-v1-row-20 bunun hakkında bir fikrin var mı ? acaba
  13. S

650 TL m2 ssd önerisi

dram ozelligi var mi acaba onda biliyor musun ?
  14. S

İŞLETİM SİSTEMİ İÇİN M2 SSD TAVSİYESİ

işletim sistemi yükleyecegim butcem max 650 TL
  15. S

650 TL m2 ssd önerisi

250 500 gb farketmez arkadaşlar işletim sistemi kuracağım bütçem yukarıda
Top Bottom