leqraw isimli üyenin son içerikleri

1. L

Dual boot laptopumda format?

Laptopumda dual boot windows 10 ve kubuntu var laptopu satacagim yani windows 10 format atmak istiyorum kubuntuyu silmek icin ayri bir sey gerekiyor mu
  2. L

1000TL bilgisayar toplama

Hocam zaten 2.el olacak 1000TLye sıfır niye isteyeyim parça parça 2.el lazım ddr3 775pin anakartlı
  3. L

1000TL bilgisayar toplama

Bütçem çok düşük 1000TL en fazla 1250TLye çıkabilirim bilgisayarda sadece edit yapacağım yani işlemcisi iyi olan bir bilgisayar toplamama yardımcı olursanız sevinirim. 1000TLlik kasada edit yapılmaz demeyin benim laptopum 4 çekirdek 2.20ghz işlemci 4gb ram gayette iyi edit yapılıyor gerekli...
  4. L

Sarı filtre sigara önerisi

Kanki yalan yok şimdi ben sigarayı ortam için içiyorum sarı filtre daha retro daha hoş geliyor gözüme
  5. L

Sarı filtre sigara önerisi

Beyler marlboro touch blue içiyorum normalde de sarı filtreye geçeceğim öneriniz nedir? (Hafif tercihim)
  6. L

Okuldan Kacarken Yakalandim

kanki ama bi arkadasim var ayni okulda bi kiza obez dedi diye disiplin yedi 1 hafta uzaklastirma aldi simdi bu kadar kucuk bir olaydan bile disiplin yediyse ben her halukarda yemez miyim
  7. L

Ya babam ogrense cok bisey yapmazda disipline verilirse sikinti olur sicilime falan islenir bu sefer yurt disina cikarken kotu olur sicilimin temiz olmasi lazim 1671818047 Dedigin gibi konusup tatliya baglamaya calisicam
  8. L

ya bide bi kiza obez falan demisler okulda kiz da gitmis mudure soylemis bu obez diyenler 5 gun uzaklastirma aldilar 1671815915 boyle olaydan bile disipline gidiliyorsa okuldan kacinca her halukarda giderim
  9. L

disiplin yiyince ne oldu kanka anlatsana 1671815627 olumlu olursa bi şey yazmam da y**ğı yersek yazarım
  10. L

babanın hatrına derken babanı tanıyorlar mı
  11. L

Ya bizim müdürle müdür yardımcısı çok katı hele müdür yardımcısına deli oluyom her türlü i*neliği yapar o
  12. L

Pazartesı gidicem konuşucam tatlı dille
  13. L

ceza derken disipline gidersem mi
  14. L

sicilime isler mi kanka bunlar? Sicilime bir şey olmasında
  15. L

kanki beni yakaladi ustune mudure falan wpden yazdi ismimi sinifimi mudur illa ki cagiracak beni pazartesi mudur yardimcisi pazartesi gorusucez dedi ayriyetten her halukarda gorusucez cunku kaloriferi kirdim okulda ki onun parasini konusucaz
Top Bottom