takloki isimli üyenin son içerikleri

1. T

yavaş Türkçe rap parçaları

selam lvbel c5'in son albümündeki ''hayal ettim'' şarkısı aşırı derecede hoşuma gitti aynı şekilde çoğu kişinin en az bir kere dinlediği Ati242-25 parçası da çok hoş Türk rapçilerin böyle slow şarkılarını yazarsanız sevinirim Şam'ın da çok güzel slow parçaları var.
  2. T

Meslek Seçimi yardımı

tesekkur ederım acıklama ıcın
  3. T

Telefonsuz Whatsapp'a girme

telefonsuz pcden giriş yapma ihtimalim var mı
  4. T

Telefonsuz Whatsapp'a girme

selamlar telefonumun iç ekranını 2haftada 2 kez kırdım onemli bi tiyatro projem var ve tüm bilgiler whatsapp grubumuzda nasıl telefonumu kullanmadan pcden whatsappa giriş yapabilirim
  5. T

Erkek Parfüm Önerisi

bence kesinlikle David Walker'ın muadillerinden almalisin kendim yaklaşık 9 aydır David Walker'dan kullanıyorum özellikle Versace Eros'un muadili kalıcılık bakımından gayet güzel veya Armani Stranger With You kokusu da çok hoştur tavsiye ederim halen indirimleri var diye biliyorum 2 tane 50ml...
  6. T

Meslek Seçimi yardımı

cok tesekkur ederım zaman gectıkce bu konu basligi altina ilerlemeleri yazabilirim motivasyon olur benim için de
  7. T

Meslek Seçimi yardımı

matematigi matematik olarak kucuklugumden beri severim ama bence derslerde suan gordugumuz sey matematik degil ingilizcem iyidir
  8. T

Meslek Seçimi yardımı

ıste kendımın ne ıstedıgıne karar veremıyorum ama bilgisayari iyi kullandigimi dusundugum icin yazılıma yoneliyorum suan
  9. T

Meslek Seçimi yardımı

cok tesekkur ederim
  10. T

Meslek Seçimi yardımı

kullanmıyorsanız cok ıyı olur benim icin
  11. T

Meslek Seçimi yardımı

nasil yani udemy icin mi
  12. T

Meslek Seçimi yardımı

para ayıramam suan bu is icin ucretsiz bi kaynak var mı bıldıgınız
  13. T

Meslek Seçimi yardımı

hic bir fikrim yok yazılım ve kodlamayla alaklı
  14. T

Meslek Seçimi yardımı

nerden en hızlı sekılde kendımı gelıstırebılırım yazılım konusunda
  15. T

Meslek Seçimi yardımı

sayisalim yazılımcılık düşünüyordum ama yapay zekayla iş olanakları baya bi kısıtlanıyor
Top Bottom