TalhaBey00 isimli üyenin son içerikleri

1. T

2. El 3060ti ddr5 toplama mı hazır sistem 4060 ddr4 mü

Selam millet 3060 ti hazır sistem almaya kalkınca 4060 tan fazla ve adil olmayan performans alıyoruz. Sizce 2. El iyi bir kart bulunduğunda hangisi değerlendirilmeli? ddr4 için ryzen 5 5600 ve üzeri bi işlemci, ddr5 için ryzen 5 7500F . İki sistem için 16 gb ram ve B serisi bir anakart. Bütçe...
  2. T

Güncel ve tavsiye edebilceğiniz “240 Hz” monitör

Listeme ekledim eyw saolasın gayet güzel bir monitör
  3. T

Güncel ve tavsiye edebilceğiniz “240 Hz” monitör

Kullandığınız 240 hz monitörler ve incelediğiniz 240 hz monitörler varsa tavsiyenizi alırım, şimdiden teşekkür ederim. ( Genel olarak panel tipi ve ekstra özellikler fark etmiyor. Beğendiğiniz ve sevdiğiniz monitörler nelerse söyleyebilirsiniz.)
  4. T

Öneri 1.494.000tl'ye Austral aldık

Hangi bayiden aldınız Acarlar Bayrampaşa mı
  5. T

ilk kez pc toplamayı denedim

Aldığın işlemci Ryzen 5 7500F anladığım kadarıyla, tavsiyem stok soğutucu yerine başka soğutucu kullanman. Bütçe kosunda ise bu fiyata hazır sitemlere bakmanı öneririm daha iyi bir fiyata aynı ürünleri yakalayabilirsin. 1703014568 Gaming gen tr sitesi ve ince hesaptan güzel hazır sistemler var...
  6. T

24 Bin TL bandında 4060ti sistem mi yoksa daha iyi performanslısı çıkar mı?

İşlemci ve anakart olarak ne önerirsiniz
  7. T

24 Bin TL bandında 4060ti sistem mi yoksa daha iyi performanslısı çıkar mı?

Selamlar millet. Hazır istemlerde dikkatimi çeken bi pc vardı. Bu sistem mi yoksa daha iyisi yapılır mı bilmiyorum az çok bilgim var. Rekabetçi oyunlar oynuyorum (cs2,valo, Fortnite, r6 ) bunlar için 1920x1080 çözünürlükte en yüksek fpsyi almaya çalışıyorum. İşlemci bakımından intel tercih...
Top Bottom