Talhasenel04 isimli üyenin son içerikleri

1. T

YENİ F/P KRALI SİSTEMİMİZİN FİYAT ve ÖZELLİK TAHMİNİ 🔥 ÖDÜLLÜ 🎁

Fiyat 11999/ i3 12100f h610m 512 gb m2 nvme ssd rtx 3050 8gb 650w psu 4 fanlı mesh kasa 3200 mhz gskıll 2x8 ram + indirimli ürün
  2. T

Laptop dönüyor ve uygulama silinmiyor

Laptopa virüs bulaşmış olabilir mi ,bulaştı ise de avg raw bunu bulamadı uygulama resimdeki kalpli uygulama ayrıca kendi kendine bazı programlar yüklemiş bunu nasıl sileriz
  3. T

6500xt oyunda donma ve fps artışı

Oc yapabilirseniz belki düzelir
  4. T

Öneri 2. El GTX 1060 6 GB Alınır mı ?

4k çok
  5. T

Zotac Gtx 1060 3 GB %99 da 74 Derece Normal Midir

Alınır ve bence gayet normal ki bende 970 var 84 dereceyi görüyorum normal yani
  6. T

ASUS GTX 1060 3 GB Sadece CS:GO için yeterli midir?

GTX 970 ile kıyaslayın hangisi iyiyse onu tercih edin 970 var bende gayet tatmin edici
  7. T

Bu ekran kartı ASUS RX 6500 XT OC pcı kaç

Bildiğim kadarıyla 4.0
  8. T

Coi̇l Whi̇ne Yeni̇ Nesi̇l Ekran Kartlarinda Kroni̇k Mi̇

Ben bu mevzuyu biraz araştırdım sonuç olarak da tüm kartlarda olabilecek ve sorun yaratmayacak bir şey olduğu kanısına vardım bende 970 var senelerdir bu şekilde kullanıyorum sıkıntı yok
  9. T

Rx 570 sistem Rust'a girince PC siyah ekran veriyor

Ab aynı Kart arkadaşımda var ondada forza falan oynarken oluyormuş götürdük tamirciye 4 vram değişimi dedi yazılımsal bir sorunu yoktu
  10. T

clash of clans ordu düzeni lazım

Valla ben ful elektri ejder yapıyorum birde yıldırım hava savunmasını al garanti 1 yıldız
  11. T

DARBOĞAZ YAPMAYACAK EKRAN KARTI

Anakart işlemcini sat 1k ya i310100f falan al biraz zorla bütçeyi 1653819056 Ab senin işlemciyi yukseltmen lazım o paraya alacağın çoğu ekran kartı elindekinden kötü olacak
  12. T

12.000 TL monitör dahil sistem

Knk cihaz TV yi takip et discorttan takip et bir de 2300 TL ye MSI monitör vardı indirim takibi ile güzel bir sistem yapabilirsin bence
  13. T

3000tl bandında f/p ekran kartı yayın yapılcak ve oyun oynancak ona göre

NVENC içeren bir kart almanızı öneririm nvinidea kartlarda var diye biliyorum
  14. T

Bu PC fiyatı kaç olmalı?

Evet zaten 12k dan aşağı vermeyi düşünmüyorum mantıklı 2 3 kişi yazdı çok saçma burda daha fazla güzel yorum beklerdim teşekkür ederim
Top Bottom