tanersefa isimli üyenin son içerikleri

1. tanersefa

Yardım Samsung odyssey g4 displayport takılı işareti

Devammını da attım bu kadar .d
  2. tanersefa

Menü fotoğrafları bu şekilde hatta şeyi de sorayım bazılarına tıklayınca bu fonksiyon kullanılamıyor diyor ürünü kaydet vs. Var nedir o bilgin var mı?
  3. tanersefa

Şu an için yok ofisteyim eve geçince atabilirim ancak
  4. tanersefa

Valla bulamadım ayar ne diye geçiyor hatırlıyor musun
  5. tanersefa

Selamın aleyküm iyi forumlar herkese Monitörü yeni aldım İlla ki bilen kullanan vardır her alt tab attığımda(oyun vs farketmez) ekran kapanıp açılıyor ve aşağıdaki görselde ki bağlantı yazısı çıkıyor bu biraz canımı sıkmaya başladı sol üstte sürekli olarak alt tabımda çıkmamasını nasıl...
  6. tanersefa

Çözüldü✓ Samsung 25" Odyssey G4 1Ms 240Hz IPS Hakkında

Monitörü satın aldım ama öneri için teşekkür ederim
  7. tanersefa

Çözüldü✓ Samsung 25" Odyssey G4 1Ms 240Hz IPS Hakkında

https://www.sinerji.gen.tr/samsung-25-odyssey-g4-ls25bg400euxuf-1ms-240hz-ips-hdr10-g-sync-gaming-monitor-p-44261?utm_campaign=akakce&v=1.17.7 Ürün bu. Normalde 27 inç 2k bir monitör almayı düşünüyordum ancak bütçem isteklerimin altında kaldığı için alamıyorum. Sizce Samsung Odyssey G4 alınır...
  8. tanersefa

Hangi Monitörü Almalıyım?

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-y27-30-27-165hz-0-5ms-mprt-freesync-oyuncu-monitor.html Peki bu monitör nasıldır bileniniz var mı
  9. tanersefa

Şimdi baktım da bütçemi biraz aşıyor, muadili farklı bir marka daha uygun fiyata işimi görebilir ama
  10. tanersefa

Fps hala oynuyorum arkadaşlarım sadece fps oynuyor ben de onlarla giriyorum zamanımın yarıdı fps yarısı hikayeli diyebiliriz 1706001199 27" 2klarda önerebileceğin var mı yarı fps yarı hikayeli oyunlardayım bu sıralar 1706001215 Teşekkür ederim 1706001238 Teşekkür ederim bakacağım
  11. tanersefa

Selam arkadaşlar yakın zamanda monitör almayı düşünüyorum ancak karar veremedim ve biraz bilgi eksikliğimden dolayı tereddütteyim, bilen arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim. Öncelikle bütçem 6k/7k civarı çok yukarı çıkamam, bundan mütevellit markası önemli değil eğer kullanıp güzel sonuç...
  12. tanersefa

Büyük ele uygun 600₺ bütçeli mouse

Hepsi için çok teşekkür ederim dostum aklımda baya fikir oldu sayende araştırmadayım uygun ve kendime göre olanı bulursam alıcam
  13. tanersefa

Şuan hyperspeed kullanıyorum kablosuz ancak razer kullanmayı pek düşünmüyorum artık razer dışında önerin var mıdır? 2. El de olabilir temiz bulabilirsem alırım yani sorun değil. Teşekkür ederim
  14. tanersefa

Merhaba arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm. Benim Elim 20cm bilekten orta parmak ucuna, tutuş şeklim palm ve fingertrip, genellikle fps oyunu oynuyorum ve şuan bir mouse arayışındayım. Elim büyük olmasının yanı sıra geniş de o yüzden bazı mouselar büyük (uzun) olsa da işimi görmüyor. Bütçem...
  15. tanersefa

Corsair Void RGB Elite FPS oyunlarda EQ Ayarları

Merhaba arkadaşlar "Corsair Void RGB Elite FPS oyunlarda EQ Ayarları" nasıl olmalı Valorant, CS:GO oynuyorum. EDIT: GÖRSELDEKİ GİBİ KULLANIYORUM.
Top Bottom