TechNobum isimli üyenin son içerikleri

1. TechNobum

Özel Okuldan Devlet Lisesine Nakil Nasıl Yapılır?

Şu an 11. sınıfta okuyorum, özel okula daha fazla devam etmek istemiyorum. Hiç bir şey yapmadan direkt yaz tatili özel okuldan izin, dilekçe vs. olmadan normal e devlet nakil sitesi üzerinden her hangi bir devlet lisesine nakil olabiliyor muyum?
  2. TechNobum

Mafya Oyunu Önerisi Var Mıdır?

Herkes onu diyor, teşekkür ederim yazın için, azıcık bile bilgim olsaydı oyun yapma konusunda direkt yapardım. Kafamda güzel bir senaryo vs. De var ama yok işte.
  3. TechNobum

Mafya Oyunu Önerisi Var Mıdır?

Bana böyle sağlam bir mafya oyunu lazım (grafik olarak değil) daha çok rpg metin vs de önde olabilir.
  4. TechNobum

11. Sınıfım EA okuyorum Sınava Sözelden Gireceğim Ne Yapmalıyım?

Merhaba, 11. sınıfta okuyorum TYT VE AYT altyapım 0 daha yeni yeni ders çalışmaya başlıyorum sayısal derslerim rezalet olduğundan ötürü 12. sınıfta sözel bir sınıfa nakil olmaya çalışacağım eğer sözel bir sınıfa nakil olamazsamda ea üzerinden sözele çalışıp sınava sözelden gireceğim (şu anda...
  5. TechNobum

Ryzen 5 2400G İşlemci Boşta 70 derece

Tamamdır sağ ol
  6. TechNobum

Hocam sence fan rpm'i vs. benzeri bir ayar yapmalımıyım?
  7. TechNobum

Çok dengesiz %70 olarak 13-20 %30 olarakta 20-30 aralarında boşta
  8. TechNobum

Plaka takılı, macunu yeni sürdüm vidalarıda gayet normal ve eşit sıktım. Macunu biraz fazla sıktım ondan olabilir mi? X şeklinde sürdüm ama biraz fazla çıktı.
  9. TechNobum

Arkadaşlar işlemcim boşta 65-70 derece'de çalışıyor. Termal macununu yeni yeniledim daha bu sabah, stok fan var üstünde fanda gayet oturmuştu. Fifa 23 oynarkende biip sesi geliyor veya oyun donuyor veya bilgisayar kapanıyor. Ne yapmalıyım? Ekran kartı : Rx570 8GB İşlemci : Ryzen 5 2400G Ram ...
  10. TechNobum

ETC dosyasının içi boş

Normalde içinde hosts protocol falan dosyaları olması lazım bende hiç biri yok ne yapacağım
  11. TechNobum

Sanal numara kullanmak illegal mi?

Telegram üzerinden katılacak olduğum bitcoin şeyleri falan için farklı bir telefon numarası aldım internet üzerinden sanal bir numara sadece telegram için yaklaşık 10 TL ye bu illegal mi? Sorun çıkar mı?
  12. TechNobum

Türk Telekom 5 gb paket cayma bedeli

Dostlar ben 5 gblik şu paketten aldım 12 ay taahutlu fakat kullandığım 2. Gün iptal ettim bana ne kadar bır cayma bedeli yansır ve geriye kalan tüm 12 ayın parasınımi öderim?
  13. TechNobum

Check cable connection hatasi

Arkadaşlar dün gece saat 3:00 sularında valorant oynarken PC dondu hiç bir şey yapamadım power tuşuna basarak kapattım ardından açtım ısı seviyesi yüksekti antivirüs taraması yaptım sabah bittiğinde bilgisayara res at dedi dediğini yaptım ardından bilgisayar açıldığında kilit ekranında mouse veya...
  14. TechNobum

10. sınıfa yeni geçtim ingilizce seviyem iyi mi?

10. Sınıfta yeni geçtim B2 ingilizce seviyesine sahibim dil okumak istiyorum önceden özel bir dil eğitimi almadım ve 9. Sınıfı imam hatipte okudum, görüşleriniz neler?
  15. TechNobum

Discord'da 3. Dünya Savaşı Roleplay sunucusu açtık.

Katılmak isteyenler için : https://discord.gg/JUudDHFW 1635075259 https://discord.gg/JUudDHFW
Top Bottom