TediMemid isimli üyenin son içerikleri

1. T

Amd tpm nasil acarım

Burdan sonra tpm nasıl acarim
  2. T

Kulaklıgımda neden bu uyarı var

Kulaklıgım uyarı veriyor ama çalışıyor ısıklar yanmıyor ve ayar yapamıyorum sadece wireless calısiyor
  3. T

Yardım 1500 TL kablosuz kulaklık önerisi

Ooo fazla ucuz ama tek korkum sey ben yeni ses kartı almak istemiyorum sesi benim anakartım yeterince iyi verir mi anakartım b550 gaming x v2 için de alc887 diye bir ses kartı varmış iyi midir acaba
  4. T

Bu model ile virtuoso arasında kaldım virtuoso kalite g773 konfor olarak daha iyi sanırım cok kararsızım
  5. T

Müzik olarak iyi ses kasılabilen konforu iyi ve mikrofonu sıkıntısız olcak 1500tl kablosuz kulaklık önerisi yapabilir misiniz?
  6. T

Corsair virtuoso vs corsair hs80 vs arctis prime

Sizce hangi kulaklık daha iyi müzik benim için önemli ve rahatlık da önemli ayrıca arctis prime için ses kartı falan gerekli mi gerekli ise direk elenir uğraşamam ses kartıyla
  7. T

Corsair void elite vs hs70 pro vs logitech g773

Tamam indirime girerse 1300 TL falan olursa düşünürum ama 1300 TL bile biraz fazla 1000 TL civarı bildiğiniz kablosuz müzik olarak ve oyun olarak iyi olan bir kulaklık var mı
  8. T

Suan almıycagım 10 saatlik indirim suan alacak olsam net onu alırdım zaten ama yaklaşık 2 3 hafta sonra alıcagım bazı yerlerde cloud flight öneren oldu o nasıl acaba müzik kalitesi iyi ama oyunda da ses kasılabilen wireless bi kulaklık arıyorum yani şuan 3 model arasındayım sizce hangisi cloud...
  9. T

G773 biraz pahalı olabilir evet peki hs70 pro ve elite rgb arasından hangisi sizce 1628332138 Ya indirimi yakalamak zor bir de g773 bilr biraz pahalı corsair void ile hs70 arasından hangisi sizce baska öneriniz varsa söyler misiniz cloud 2 falan olmasın evet biliyorum iyi ama ben tasarıma önem...
  10. T

Sizce hangisi benim için daha iyi olur müzik kalitesi önemli olsun ve ergonomik olarak iyi olsun
  11. T

500-1000 TL kulaklım önerisi

1000 TL civarı gaming kulaklık önerir misiniz müzik olarak da iyi olmasını istiyorum ve cloud 2 olmazsa sevinirim
  12. T

500-1000 TL arası kulaklık önerisi

Kulaklıgım kırıldı 500-1000 TL arası kulaklık önerir misiniz
  13. T

Sıcaklıklar normal mi?

Laptopa göre normal bence 1626701133 Garanti kalkabilir
  14. T

iki monitör arasında kaldim

Güzel sadece 250 nit biraz az gibi ama çok sıkıntı olmaz
  15. T

iki monitör arasında kaldim

Cok piksel piksel olur ben 2k 27 inc kullanıyorum 1080p ye alınca fark belli oluyor
Top Bottom