Teeder isimli üyenin son içerikleri

1. T

Win 11 arama çubuğu çalışmıyor

Arkadaşlar merhabalar win 11 de arama barı açılıyor ancak yazı yazamıyorum hizmetlerden yapmayı denedim düzledi ancak bilgisayarı kapatıp açıktan sonra tekrar aynı sorunla karşı karşıya kaldım. Sorunu kökünden çözebilecek bir çözüm var mı acaba?
  2. T

10K bütçeli laptop önerisi

sadece ofis işleri içiçn laptop öbnerisi alabilirmiyim arkadaşlar max bütçe 10k
  3. T

1800 TL'ye kadar gaming kulaklık önerisi

Herkese merhabalar kulaklığı günlük kullanım süresi 5-6 saat oluyor genel olarak c ve autocad çalışıyorum oyun olarak da cs2 oynuyorum benim aklımda 2 tane kulaklık var sizlerde önerilerde bulunursanız çok sevinirim...
  4. T

Gaming klavye önerisi bütçe 700-800 TL

Gaming klavye önerisi bütçe 700-800 TL tercihim %60 şık bir klavye ama önerilere açığım
  5. T

Çözüldü✓ Ramlerim 3200 MHz ama biosda 2133 gözüküyor nasıl tam performansa alicam

Teşekkür ederim hocam bu saate zaman ayırdığınız için
  6. T

Çözüldü✓ Ramlerim 3200 MHz ama biosda 2133 gözüküyor nasıl tam performansa alicam

Yani advanced moda geçip profile 1 e aldım şuan 3200 MHz gösteriyor ama ekran kartinj falan çıkarmadım sıkıntı cikarirmi
  7. T

Hocam halletim ama PSU çıkarmadan advanced moddan sıkıntı cikarirmi
  8. T

arkadaslar bu nasıl düzeltilir size zahmet bı akıl verebilirmisiniz
  9. T

EZ debug LED anlık yanıp sönüyor

Arkadaşlar herkese iyi forumlar çok kısa bir sorum olacak bilgisayarımı açarken anakart üstünde EZ debug LED yazan yerde anlık beyaz ışık yanıp sönüyor sebebi nedir? (Bilgisayarı alalı 2 gün oldu)
  10. T

Çözüldü✓ Yeni PC satın alicam

Teşekkür ederim arkadaşlar değerli yorumlarınız için
  11. T

Arkadaşlar dün kapatmamistim forumu bu gün de böyle bir sistem buldum nasıl sizce bastaki sisteme göre daha iyidir degilmi https://www.itopya.com/mosyo-taha-hedwig_h23264
  12. T

Tamamdır teşekkür ederim
  13. T

Üstad kendi paramla alicam yani daha fazla cikamayabilirim ama yinede önerilere açığım sizin tercihiniz ne olurdu
  14. T

Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar diliyorum bundan bir 2 ay önce hazır sistem alicaktim ancak ailem izin vermemişti ne yazikki şuan ikna edebildim malumunuz 2 ay içerisinde bile fiyatlar çok arttı bu https://www.itopya.com/frekans-a1_h23261 sistem nasıl? Beni ne kadar götürür 2 sene sonra yeni...
  15. T

Çözüldü✓ Itopya yeni hazır sistem(Omega-Plus) almak mantıklı mı?

Kanka teşekkür ederim de ağustosa kadar bekleme konusuna ne diyorsun
Top Bottom