TeknoLore isimli üyenin son içerikleri

1. TeknoLore

Protein Tozu önerisi

günde 1 servis kullanacağını hesap edersek yaklaşık 15 gün falan
  2. TeknoLore

BOYNUM VÜCUDUMA GÖRE DAHA KOYU RENKTE

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. Benim boyun kısmım ve kollarım vücudumun rengine göre daha koyu yani galiba amele yanığı gibi bir şey. Bunun için krem öneriniz veya farklı bir öneriniz var mı?
  3. TeknoLore

PayTR bireysel hesap

PayTR bireysel hesap açmak istiyorum fakat başvurulacak ürün diye bir şey var. Bu başvurulacak ürün olarak ne seçmeliyim?
  4. TeknoLore

İngiltere Şirket Kurulumu

hocam merhaba şirketi kurdun mu acaba ben de kurmayı düşünüyorum da?
  5. TeknoLore

İNGİLTERE ÜZERİNDEN ŞİRKET AÇMAK

Arkadaşlar merhaba arkadaşımla birlikte dropshipping işine girmeyi düşünüyoruz ve bunun için İngitere üzerinden şirket açmamız gerekiyormuş. Daha önce bu işlerle uğraşan veya bilgi sahibi olan varsa bize site önerisi gerekli olan şeyler vs. gibi şeyleri söyleyebilir mi?
  6. TeknoLore

SUPPLEMENT TAVSİYESİ

h hocam yaklaşık 2 yıldır yapıyorum şu ana kadar sadece protein tozu ve creatin kullandım şu an kreatinim bitti yeniden almak istiyorum o yüzden önerebileceğiniz bir marka var mı ve ekstra olarak omega 3te almak istiyorum
  7. TeknoLore

Öneri 4000 TL monitör önerisi

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-asus-vp249qgr-24-1ms-full-hd-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,659212222.html ben bunu aldım 1 hafta önce memnunum
  8. TeknoLore

SUPPLEMENT TAVSİYESİ

Arkadaşlar omega 3 ve creatin almayı düşünüyorum önerebileceğiniz ürünler var mı?
  9. TeknoLore

Jinekomasti hakkında birkaç sorum var

hocam bence çok iyi bi yaştasın spor ile birlikte çok rahat toparlarsın bende de 15 yaşımdan 19 yaşıma kadar devam etmişti en sonunda spora başladım dediğim gibi vücut yapınca o istemediğin o kötü görüntü bayağı azalıyor. Bu arada sana tek büyük tavsiyem stresten kesinlikle uzak dur
  10. TeknoLore

hocam vücut yaptığım için pek sıkıntı olmuyor sadece görüntü olarak hafif bir kötü görüntü olarak kaldı yani kısacası ameliyat olmayı hala düşünüyorum fakat eskisi gibi zorunluluk olarak değil de lüks olarak hissediyorum. Sizin yaş kaçtı hocam?
  11. TeknoLore

yok hocam ameliyat olmadım ve pek te olmayı düşünmüyorum
  12. TeknoLore

tabii ki hocam buyur
  13. TeknoLore

Ameri̇can Li̇fe'i Tavsi̇ye Eder Mi̇si̇ni̇z?

hocam ne kadar ödediniz
  14. TeknoLore

Ameri̇can Li̇fe'i Tavsi̇ye Eder Mi̇si̇ni̇z?

Arkadaşlar 1-2 ay sonrası için dil kursu araştırıyorum daha önce american life'a giden var mı varsa önerir misiniz ve fiyatları nasıl bilgilendirebilir misiniz?
  15. TeknoLore

Yardım BU İPHONE ALINIR MI?

vergi indirimi olur mu hocam?
Top Bottom