Tepeş isimli üyenin son içerikleri

1. T

13-14k arası rtx 3000 serisi hazır sistem önerisi

link atabilir misiniz hocam bulamadım.
  2. T

stok yok stok kalmamış hocam.
  3. T

Arkadaşım sistem alıcak onun için soruyorum, var mıdır bu fiyata böyle sistem? Geçen Abdullah abinin videosunu çektiği sistemi alıcaktı alamadı şimdi yeni sistem bakıyor. Tavsiyelerinize açığız şimdiden teşekkürler. (amd ekran kartı istemiyor rtx3050 3060 olabilir.)
  4. T

Win 11 yükseltmede sorun yaşıyorum.

Win 11 yükseltirken böyle bir hata alıyorum. Çoğu yöntemi denedim çalışmadı sorun ne olabilir? Başka bildiğiniz yöntemler varsa win 11 e yükseltme konusunda tavsiyelere açığım (verilerimin gitmesini istemiyorum amacım sadece yükseltme yapmak.) Not: Pcim in işlemcisi win 11 desteklemiyor. Sadece...
  5. T

Bu site güvenilir midir?

eyv hocam
  6. T

Bu site güvenilir midir?

geforce now da sıkıntı yapar mı birden çok kişinin girmesi.
  7. T

Bu site güvenilir midir?

Merhabalar, Sifu ilk çıktığında kuponla 20-30tl gibi bir fiyata almıştım. Lakin sonra salaklığıma denk geldi iade ettim ve şuan fiyata acayip zam gelmiş. İnternetten bu siteyi buldum 10 TL'ye satıyor güvenilir midir? Geforce nowdan oynıyıcam 1 aylık götürür mü beni...
  8. T

Arkadaş bu akşam pc alıcak öneri ve tavsiyeleriniz nelerdir?

dlss ve rtx i biraz anlattım ve 3060 olanı aldı teşekkürler yardımcı olan arkadaşlara.
  9. T

çok fazla sorunla karşılaşır mı amdde?
  10. T

hocam attığım kasa da 3060 14500 onu mu alsın.
  11. T

ya hata verir diye korkuyor amd.
  12. T

oyun için hocam. 1664567235 Hocam amd ya hata alırım diye korkuyor. Kendisi pek anlamyıor teknolojiden. O yüzden 3060 alıp geçsin mi direkt?
  13. T

Hocam 6600 xt o fiyata çok iyiymiş. Sizce 3060lı kasa mı bu kasa mı? Arkadaş amd de sorun yaşar mı.
  14. T

Hocam karşılaştırmaya baktım 6650 xt daha iyi fakat 3060da dlss ve rtx gibi teknolojiler baya kullanışlı. Arkadaş birde teknoloji cahili. 3060 onu baya götürür diyorum
  15. T

Merhaba arkadaşlar, arkadaşım uzun zamandır pc bakıyor ve en sonunda almaya karar verdi lakin foruma sormadan alma dedim. Belki daha iyi bir pc ya da değiştirilmesi gereken parça önerirsiniz diye. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...
Top Bottom