Thadox isimli üyenin son etkinliği

• Thadox
    Ups Boşuna Alma.Git Msı Mag A650BN Al Daha İyi
  • Thadox
    Tavsiye Ederim . https://www.teknobiyotik.com/donanim/psu-guc-kaynagi-power-supply/high-power-elite-750w-80-bronze-atx-guc-kaynagi-hp1-n750br-e12s.html...
  • Thadox
    Thadox, 4060ti kart hakkında başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Parasını verip alacaksan 4060ti için 8gb vram az kalıyor özellikle 3 4 yıla oyunların vram kullanımı daha da artar.
  • Thadox
    Thadox, Kasa-PSU kategorisinde Çözüldü✓ 650W için UPS önerisi. başlıklı bir konu açtı.
    Gamepower 650W 80+ bronze psu RTX 4060TI Ryzen 5 5600 24 inç monitör Şu anda akım korumalı priz kullanıyorum (tsk6136) ancak yine de sistemin sağlığını...
  • Thadox
    Thadox, Lenovo loq aldım H.O yada G.O. başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Hayırlı olsun güzel laptop ama keşke aldıktan sonra sormak yerine almadan önce sorsaydın diye düşünüyorum. Yorum yapan diğerleri gibi bende 4050 6gb almanı...
  • Thadox
    Komi olarak çalışabilirsin bence. Otel restoranları normal restoranlara kıyasla daha az yorucudur ve çoğu otelde mesai çok geç olmadan biter yani saatin...
  • Thadox
    Thadox, Bilgisayar Upgrade Tavsiyesi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    İntel işlemcilere çok hakim değilim ancak baktığım kadarıyla kullandığın işlemci yükseltmeyi planladığın anakartlara uymuyor yani anakart ram işlemci tek...
  • Thadox
    İlla para oldukça alarak ilerleyeceksen bu düşüncen mantıklı. Bütçe nedir ve ne için kullanacaksın bunları da yazarsan insanlar daha kolay yardımcı olur.
  • Thadox
    O zaman anakart artı ram beraber al çünkü ddr3 ram ddr4 veya ddr5 anakarta takılamaz
  • Thadox
    Upgrade olmaz. Anakart yükseltsen ramler kalıyor. Bence komple sistem diz sıfırdan
  • Thadox
    Thadox, Gencer Gaming güvenilir mi? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Mayıs 2023 te yaptım alışverişimi 14 güne geldi ve o gün bu gündür pişmanım üstüne 3 4 bind daha koyup incehesaptan alaydım diyorum yani. Faturamı da...
  • Thadox
    Thadox, 9. sınıf biyolojisi için bu kitaplar yeter mi? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Palme biyoloji açısından bence çok iyi bir yayın. Çıkabilecek bütün soruları görmüş olmazsın ancak her konuyu öğrenip öğrenmediğini net anlamanı sağlayacak...
  • Thadox
    Thadox, Yardım Hp victus 16 acer nitro 16 hangisi? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    22 yaşındayım ve sanırım bu kullanım biraz yanlış olmuş toplumda bunu genelde orta yaşlılar kullanıyor. Öte yandan arkadaşlar diye de hitap edesim gelmedi :D
  • Thadox
    Thadox, Yardım Hp victus 16 acer nitro 16 hangisi? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Gençler almışken en az 4060 alın. 4050 ye o kadar para verilmez. Çünkü 4050 3060 kadar bile güçlü bir kart değil. Youtube da testlerine bakabilirsiniz.
  • Thadox
    Arkadaş troll yazı yazıp zamanınızı kaybetmeyin. Birkaç gün önce de saça sapan konular açtı ilgi istiyor.
Top Bottom