THE REAL SLİM SHADY isimli üyenin son içerikleri

1. THE REAL SLİM SHADY

bilgisayar açılmıyor

merhabalar geçen gün kalktığımda bilgisayarın power tuşunun üstünde azıcık sıvı vardı peçete ile sildim kuruması için bekledim açtığımda sorunsuz açıldı sonra kapattım ve dışarı çıktım eve geldiğimde açılmıyordu şarj ışığı yanıyor ama açılmıyor ne yapmam lazım tamire götüreceğim evde bişi yapamazsam
  2. THE REAL SLİM SHADY

R5 3600 lü Sistem Arıyorum Ekran Kartsız Önerebilir misiniz?

öyle galiba 1663433539 ha tamam hocam anladım
  3. THE REAL SLİM SHADY

R5 3600 lü Sistem Arıyorum Ekran Kartsız Önerebilir misiniz?

hocam ryzen 5 3600 apu bir işlemci değil ekran kartı almanız zorunlu
  4. THE REAL SLİM SHADY

Karakter inceleme Whitebeard(One Piece)

Merhabalar bugün forumdaki ilk karakter incelememi yazıyorum ilk karakterimiz One Pieceden Whitebeard(istek karakterleriniz olursa yazmayı unutmayın) Asıl ismi Edward Newgate olan Whitebeard 72 yaşındadır. Kötü bir çocukluk geçirmiştir ve bilindiği kadarı ile çocukluğunda bir ailesi yoktu...
  5. THE REAL SLİM SHADY

windows 10 sıfırlama sorunu

merhabalar 2 gün önce bilgisayarı sıfırlamaya karar verdim sıfırlarken %36 da bilgisayarınızı sıfırlarken bir hatayla karşılaşıldı hiçbir değişiklik yapılmadı hatası ile karşı karşıya kalıyorum çözümü nedir acaba?
  6. THE REAL SLİM SHADY

Ders notu hesaplanırken 2 dönemin not ortalamasına mı bakılıyor?

hocam peki bir sorum var benim sadece 2.dönem notları 84 ancak 1.dönem ve 2.dönem notlarını toplayıp hesaplarsak 86 oluyor takdir alır mıyım
  7. THE REAL SLİM SHADY

1.dönem notları 2.dönemi etkiler mi

sağolun bazıları yıl sonu puanı ile diyorlardı o yüzden açtım konuyu
  8. THE REAL SLİM SHADY

hocam ortalama 84 küsüratlı bişeylerdi galiba ondan dolayı alamıyorum galiba
  9. THE REAL SLİM SHADY

hocam yani takdir alabilirmiyim arkadaşların dediklerine göre hesaplayınca 86 oluyor ortalama
  10. THE REAL SLİM SHADY

merhaba arkadaslar sorum şu benim 2.dönem ortalamam 84 ancak 1.dönem 88 arkadaşlarıma sorduğumda 1.dönem ve 2.dönem ortalamaları toplanır 2 ye bölünür ve çıkan sonuca göre belge alırsın dediler doğrumudur acaba?
  11. THE REAL SLİM SHADY

bilgisayarım hoi4 kaldırırmı?

peki hocam sağolun 1644168494 peki hocam sağolun
  12. THE REAL SLİM SHADY

bilgisayarım hoi4 kaldırırmı?

sistemim hoi4 kaldırırmı kaldırırsa kaç fps alır sizce i5 2.nesil işlemci gt410 m ekran kartı 6 gb ram
  13. THE REAL SLİM SHADY

discord sizde de çöktü mü?

bende girmiyor
  14. THE REAL SLİM SHADY

valorant ana menüde donuyor

arkadaşlar merhaba. dün bilgsayara format attım ardından valorantı kurdum bugün giriş yaptığımda oyun menüsüne geliyor ancak sanırım arkadaki animasyon yüzünden hiçbiryere tıklayamıyorum takılı kalıyor.Animasyonu kapatmanın bir yolu var mı acaba veya başka bir çözüm yolu var mı?
  15. THE REAL SLİM SHADY

sizce bilgisayarıma virüs bulaşmış mıdır?

virüsten pek anlamıyorum hocam ilgi alanım değil kusura bakmayın konuyu yükseltirseniz diğer arkadaşlar yardımcı olacaktır sorununuza kısa sürede çözüm bulursunuz umarım iyi forumlar
Top Bottom