thebizzon isimli üyenin son içerikleri

1. thebizzon

❌İndirim Bitti! MSI 24" G2412F 180Hz 1ms 4300Tl

Ne güzel dedin be kral alınır mı? diye düşünürken içimden bunlar geçiyordu
  2. thebizzon

❌İndirim Bitti! ASUS ROG GLADIUS III AimPoint Kablosuz Siyah Gaming Mouse*2399 TL*

https://www.gaming.gen.tr/urun/231587/asus-rog-gladius-iii-aimpoint-kablosuz-siyah-gaming-mouse-90mp02y0-bmua00/
  3. thebizzon

🔥İndirim Samsung Galaxy SmartTag 2 EI-T5600 Akıllı Takip Cihazı 529TL

Ben bunu gps gibi kullanmak istiyorum.Kardeşim nereye gittiğini söylemiyor mesela çaktırmadan cebine atıp takip etmem mümkünmü bilgin varmı?
  4. thebizzon

Çift Hatlı İphone larda 4+4 ay kullanım varmı

açılıyor şöyle açılıyor pasaport kaydı yaptırıyorsun 3 sene boyunca sadece senin üzerine olan hatla kullanıyorsun 3 sene sonra TR cihazı gibi oluyor tamamen açılıyor
  5. thebizzon

Garantiye yolladığım mouseye iade/değişim verildi

konunun linkini atabilirmisin rica etsem
  6. thebizzon

sorun yok hocam muhtemelen öyle yapıcaklar eğer yaparlarsa uğraşmaya hazırımda nereye başvurucam nasıl adımlar izlicem yardımcı olurmusun?Şuanki durumu söyleyeyim sana bugün PENTA dan mesaj geldi satıcı firmaya iade/değişim talebi açabilirsiniz dedi
  7. thebizzon

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-keris-wireless-aimpoint-beyaz-mouse-p-HBCV00003MXZOX?magaza=Hepsiburada Hepsiburada üzerinden bu mouseyi HEPSİBURADA satıcısından 28 martta 1835 TL ye aldım.Mouseyi garantiye yolladım PENTA'ya.Bugün mesaj geldi iade/değişim verildi diye daha öncede asus...
  8. thebizzon

🔥İndirim Amazon Samsung Galaxy A34 + Samsung Galaxy Buds FE Hediyesiyle 11.500 TL

Bir hafta önce 11.300 e Trendyoldan aldım şansıma sövsem ayıp olurmu?
  9. thebizzon

12000-13000 TL aşağısı telefon önerisi

https://www.vodafone.com.tr/her-sey-yanimda/p/samsung-galaxy-a34-128-gb-8-gb-ram-siyah-samsung-turkiye-garantili-5708933?tracking_cid=feed-hsy-epeyfeedlink-all-default&uuid=9d8aeca4-e50a-489f-805a-e0125a73958a&utm_source=comp_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel *Arkadaşlar aklımda A34...
  10. thebizzon

Hakopro 4K Google Lisanslı Wi-Fi Android 11 TV Box 2.099TL

mesela lisanslı diyor ya beyler bunu aldığımızda 2 3 sene sonra örneğin lisansın bitme olayı oluyormu yoksa bozulana kadar 4 5 sene her uygulamaya dester varmı?
  11. thebizzon

🔥İndirim INSTREET ve FLO 1 ALANA 1 BEDAVA KAMPANYASI

İnci marka aldım kardeşime ve bana inşallah üzmez bizi ilk defa alıyorum inci markası bildiğim kadarıyla iyi bir markaydı.
  12. thebizzon

❌İndirim Bitti! SteelSeries Arctis Nova 4X Wireless Vatan'da 2.679 TL

bende 4 senedir cloud 2 kullanmaktayım xbox edition olası normal nova 4e göre fark yaratırmı acaba ve cloud 2 den geçmeye değermi?
  13. thebizzon

Yardım Yurt dışı iPhone 14 pro Alınır mı?

Benimde kafamda kaçak alma fikri var ama valla dokunmadıkları şey kalmadı 4+4 'e dokunmalarından bende korkuyorum
  14. thebizzon

❌İndirim Bitti! Trendyol %30 İndirim Kodu (Gece Vurgunu)

neyse parfümleri kurtardık en azından :D:D
  15. thebizzon

🔥🔥🔥 THULL AKILLI SAAT ( nays ile 228 lira ) 🔥🔥🔥

500 TL civarına applewatch benzeri başka bir saat önerisi olan varmı peki
Top Bottom