TheFearLok isimli üyenin son içerikleri

1. T

TheMetsco Güvenilir mi?

evaneglion hoodiesi alıcam ordan ölçüleri yazmıyor kendi sitelerinden satın almayı düşünüyorum daha önce alan varsa bilgilendirebilir mi teşekkürler
  2. T

Çözüldü✓ Rtx 2060 Kaç derecede çalışmalı

inno3d rtx2060 ım msı afterburnerdan fan ayarı yapmak istiyorum işte şu dereceye kadar fanlar çalışmasın gibisinden nasıl yapabilirim yardım edebilcek var mı
  3. T

Kasa Fanlarının Hızını Kontrol Etme

Frisby kasa fanlarım var hepsi tek bir toplayıcıya bağlanıyor normalde kumandası vardı fakat kaybettim ve son hızda çalışır halde kaldılar ben bunu nasıl değiştirebilirim bilen var mı?
  4. T

Visual Studio da yaptığım programı exe olarak almak

olayı biliyorum aslında ordaki exe dosyasından açabiliyoruz fakat benim 2 sorunum var : 1- exe yi masaüstüne atınca açılmıyor(kopya oluştursamda) 2- ben uygulamayı alıp başka bi bilgisayarda çalıştırmak istıyorum mesela Vs olmayan bi bilgisayarda bunu nasıl yapacağım herhangi bir fikri olan var...
  5. T

visual studioyu hardiske indirsem kasarmı?

olay şöyle ssd im 120 gb 46 gb civarında yer kaldı fakat visualde alanlarımı seçtikten sonra 25 gb yazıyor ssdim kasarmı kasıcaksa hdd ye atacağım hdd de kasarmı peki
  6. T

Blenderda çökme sorunu

blenderda modellememe ses dosyası atmaya kalkıştığımda kendş kendine kapanıyor çözümü varmı?
  7. T

Blender çökme sorunu

blenderda modellemeye ses dosyası atmaya çalışıtığımda kendi kendine kapanıyor bunun sebebi nedir bilen varsa yardım edebilimi
  8. T

Yardım 5.nesil Ryzen işlemciler b450 serisi ile uyumlu mu?

evet aslında haklı olabilirsiniz bende bir yerden duymuştum ama doğru değilmiş teşekkürler (+1 tecrübe puanı)
  9. T

Valorantta 80 fpsde drop yiyorum

benim eskiden valoranta büyük bi güncelleme gelmişti 8 gb 2100mhz ddr4 ramle drop yiyordum
  10. T

bu kartı almam sıkıntı yaratırmı fansız

bence bi sıkıntı çıkmaz gt 1030 dan bahsediyoruz
  11. T

ramı slottan çıkarmak sıkıntı yaratırmı

yok be bir şey olmaz
  12. T

amd desteklmedeiğini açıkladı fakat anakart üreticileri İSTERLERSE bios güncellemesiyle uyumlu çalıştırabiliryorlar
  13. T

abim tuf gaming b450 ye amd ryzen 5 5600x taktı herhangi bir sıkıntı olmaz a320m bile çalıştırıyor ama tavsiye etmem
  14. T

Wp den bilinmeyen numara

bir şey olucağını pek düşünmüyorum ama genede araştırmakta fayda var
  15. T

Yardım Eski Sistemimi Yükseltmek İstiyorum

bu konularda yeniyim ama eski bir sistemin varsa ve yeni nesil bir sistem değişmek istiyorsan baştan aşağıya yeniden dizmelisiniz rica etsem bana bütçenizi söyleyebilir misiniz?
Top Bottom