TheGhost09 isimli üyenin son içerikleri

1. HAZIR MASAÜSTÜ FULL SET OYUNCU BİLGİSAYARI | RYZEN 5-GTX1660 6Gb-16GB-512m2SSD |

HAZIR MASAÜSTÜ FULL SET OYUNCU BİLGİSAYARI | RYZEN 5-GTX1660 6Gb-16GB-512m2SSD |

Herkese merhabalar. Fotoğraflarda görmüş olduğunuz masaüstü sistemim set halinde satılıktır. Monitör, klavye & mouse ve kasa olarak verilecektir. Sistemimde herhangi bir arıza veya çalışamayan aksam yoktur. Sorunsuz stabil olarak çalışmaktadır. Birçok oyunu rahatlıkla oynatmaktadır. Tüm...
  2. TheGhost09

4k Fotoğraf Makine Tavsiyesi

Herkese selamlar. Youtube kanalıma video çekmek ve fotoğraf amaçlı bir makine almak istiyorum. Maximum 4000₺ bütçem var ama ikinci el de alabilirim. 4k çekmesine gerek yok, kalitesi iyi olsun yeterli. Lensi değişebilir bir makine düşünüyorum. Sizlerin tavsiye ve yorumlarını bekliyorum. Marka...
  3. TheGhost09

Ryzen 5 1600 Nasıldır?

Kaliteli bir işlemci. Uzun süre kullanırsın, düşük bütçe dostu.
  4. TheGhost09

PUBG mobile açar mı

Açar ama belirli ayarlar yapman lazım. Yoksa kasar. İnternet üzerinde buna benzer ayarlar mevcut. PUBG Mobile zaten bir telefon oyunu, düşük pcde dahi açması gerek.
  5. TheGhost09

Bilgisayar Upgrade'i

Anakart DDR3 destekli ve maximum 2200Mhz ram destekler. Yeni nesil bir işlemci takacaksan zaten iş görmez, pin yuvası uymaz. Ayrıca yeni nesil ekran kartı vs yapsan bile işlemci ram yetersiz kalır, boşuna para harcamış olursun. Dediğim gibi en iyisi uprage vs uğraşma, ili fotoğraf çek...
  6. TheGhost09

Yeni pc alacağim -butce 5000 daha ustune cikamam-

Donanım Arşivinin DA-V4 sistemini alabilirsin. Şu an stok yok fakat stoklar ara ara güncelleniyor. Bir yakınıma aldım hatta youtube kanalımda incelemesini ve kutu açılımın yaptım. Bütçene göre sistemi yükseltebilirsin.
  7. TheGhost09

Rehberi deki her kişi den dört tane var

Sim kartta, telefon hafızasında ve google hafızasında ayrı ayrı kaydetmiş olabilirsin. Birden fazla çözümün var. Görüntülenecek kişiler seçeneğini sadece telefon olarak seçebilirsin. Ayrıca aynı kişiden 4 tane göstermesinin sebebi Whatsapp olanları da ayrı gösteriyordur. Görüntülenecek kişiler...
  8. TheGhost09

Bilgisayar Upgrade'i

Ram vs ilavesi ile çözülecek bir durum değil. Anakartın eski sürüm ve DDR3. Desteklediği ram frekansları da düşük. Anakart değiştirme işine gidersen işlemci vs de değişmeli. Mnatıklı olan sistemi satıp 4k civarına sıfır alman. Bu sisteme uprage yapman pek faydalı olmaz.
  9. TheGhost09

bu kabloyu ne için kullanmam lazım

RGB Fan kontrolcüsü. Kasa üzerindeki fanları kumanda etmeni sağlayacak ara kablo. Bu kablo sayesinde hem girşi kısmını çoğlatıyorsun hem de fanların aynı anda aynı renkte yanmasını.
  10. TheGhost09

Görev Yönetici Açılmıyor!

Windows 10 Pro kullanıyorum. Görev yönetici açılmıyor. CTRL+ALT+DEL yaptığım zaman da çıkmıyor. Ayrıca arama çubuğu ile aradığım zaman açmaya çalıştığımda "Görev Yönetici,yöneticiniz tarafından devredışı bırakıldı" uyarısı alıyorum. İnternet üzerinde olan çözümlerden birkaç tane denedim, fakat...
  11. TheGhost09

Öneri ŞU EKRAN KARTLARINA BAKARMISINIZ HANGISINI ALİM

Sistem özelliklerin nedir? İki kartın da oyunlarda vereceği değerler yakın denebilir ve bellek boyutları da aynı. Uygun fiyatlı olanı RTX2070 almanı tavsiye ederim. Hem Nvidia kartlar AMD lere göre daha az ısınıyor(Genellikle).
  12. TheGhost09

Yardım Sıvı soğutma takmak

Sıvı soğutma olarak ne kullanacaksın?
Top Bottom