thelordof isimli üyenin son içerikleri

1. thelordof

Dyson süpürge önerisi alabilir miyim?

Mop önemsizse Gen5 Detect iyi olur.
  2. thelordof

Samsung TV Karşılaştırma ve Önerisi

Yaklaşık 1 aydır 43CU8000 kullanıyorum. Memnunum. 15450 TL ye indirimde almıştım. Vatan gece indirimlerini de takip edin, bazı gece indirim oranı daha yüksek oluyor.
  3. thelordof

R(A)ZER Blackshark V2 Ayarları

En yüksek ses seviyesinde cızırtı duyuyor musunuz? Hiçbir şey arka planda açık olmadığı zamanda.
  4. thelordof

CAYMA BEDELİ Turktelekom

Superonline bir kısmını ödüyor diye biliyorum. Ne kadar ödüyor bilgim yok. Superonline Mh net bir fiyat söyler veya bölgenize bakan Superonline Fiber iletişim merkezleri de yardımcı olur.
  5. thelordof

Öneri Sağlayıcı önerisi lazım

Fiber gelmesi için Türk Telekom a uzun süredir talebiniz oldu muydu? Dilekçe vs.
  6. thelordof

Modem bana mı ait yoksa kiralık mı?

Parayla Türk Telekom dan satın almışsınız. Size ait bir modem.
  7. thelordof

Altyapı için müracatt

Parayı verince koşa koşa çekiyorlar. Şu konuya bir göz atın. https://mobile.donanimhaber.com/ozel-fiber-cektirme--152493687 1680376037 200 metre çok uzak değil hele yol genelde düz geliyorsa daha rahat onlar için oluyordur.
  8. thelordof

Altyapı için müracatt

Yeni bina vs olmasına rağmen hiç mi binaya altyapı getirmemişler?
  9. thelordof

turktelekomun fiber kablosu bu mu ?

Siyah kablonun üzerinde Türk Telekom yazısı yazıyor mu? Siyahta yazıp yazmadığını bende bilmiyorum. Öğrenmiş oluruz.
  10. thelordof

TT altyapılı operatörlerden önerdiğiniz firma var mı?

Buyur hocam. IGCCA7 . Yoplamda 12 ay , aylık 10 TL indirimli kullanmış oluyorsunuz.
  11. thelordof

TT altyapılı operatörlerden önerdiğiniz firma var mı?

Hocam referans kodu istiyor musunuz , kullanıyorum ben. Bir sıkıntım yok. Fiber de modem ücreti almayan belki de tek operatör.
  12. thelordof

Office programı ücretsiz nereden indirilir?

Microsoft Office programı ücretsiz olarak nereden indirebilirim? Excel, PowerPoint, Word yeterli.
Top Bottom