TheMustyy81 isimli üyenin son içerikleri

1. T

Xbox Live'da oturumunuzu açamadık hatası

Merhaba arkadaşlar, Xbox'a girerken şu hatayı alıyorum, hizmetlerden Xbox servislerinin hepsi açık. Neden oluyor? Windows 11 kullanıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim bu arda Windows Update güncel.
  2. T

Performans için Windows 11 mi 10 mu?

Anladım
  3. T

windows 11 mi
  4. T

cpu kullanımı aynı mı boşta yoksa win 11 daha mı fazla
  5. T

he performans düşüşü olmaz yani değilmi 1714806422 peki wnidows 10 dan iyi midir?
  6. T

sınırlı derken güncelleştirme alamazmıyım
  7. T

lisansız kullansam olmazmı?
  8. T

nasıl anlamadım
  9. T

Merhaba arkadaşlar bilgisayara format atacağım fakat hangi Windows'a geçeceğimi şaşırdım benim için öncelik performans söylentilere göre Windows 11 performans olarak Windows 10'u solluyor siz ne diyorsunuz hangisine geçeyim ve son olarak geçeğim Windows'u lisanssız yani etkileştirmeden...
  10. T

hangi telefon daha iyi?

Merhaba arkadaşlar 1 tane telefon alacağım ama hangsini seçeğimde kararsızım ben PUBG gibi vs. oyun oynayan birisiyim yardımcı olursanız sevinirim. SAMSUNG M14 5GB TECHNO POVA 4 VİVO Y22S...
  11. T

hangi telefonu almalıyım?

eğer sıkıntı çıkarsa n11,trendyol gibi iade edebiliyormuyuz
  12. T

ptt pasaja güvenmiyorum
  13. T

7200
  14. T

erhaba arkadaşlar aşağıda bıraktığım linlerden hangi telefonu almama yardımıcı olursanız çok sevinirim genel olarak PUBG vs. oyun oynayan biriyim aşağıdaki telefonlardan birini seçmem lazım şimdiden teşekkürler...
  15. T

Gtx 1660super Nvıdıa Ekran Kartı Ayarları

merhaba arkadaşlar bende Gtx 1660super varda kafamda bir sürü soru kaldı hangi ayarı nasıl yapmalıyım diye en iyi performans için yardımcı olursanız sevinirim Aşağıya resimleri bırakıyorum.ve son olarak bu windows'un grafik ayarı diye bir yer var orayı kullanmalı mıyım? onunda resmini bırakıyorum.
Top Bottom