theYaso isimli üyenin son içerikleri

1. T

Zam gelmeden telefon harcını yatırsam geçerlilik süresi ne kadar?

Sonuçta vergi dairesinden harç ödemeye girdiğimiz zaman imei doldurup ödüyoruz borcu bence telefon kaydını sonra yaptırdığında bir problem çıkmaz zaten o telefonun imeisinin 6091 TL harcını ödemiş oluyorsun sen
  2. T

i5 12400f işlemciye fan önerisi stok ile 80 derece

Anakartım da argb girişi yok onun yerine rgb var 214 alırsam kablosunu nasıl bağlayacağım?
  3. T

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Satın alıcakken 277 TL ye çıktı mousepad fiyatı?
  4. T

3 aydır hiç ellemedim macununa belki düzelebilir ama sistemin daha stabil ve rahat çalışmasını istiyorum
  5. T

Lga 1700 kullanan bir hava ya da sıvı soğutması gerekiyor kararsız kaldım
  6. T

ıd cooling 224 xt ile pek fark var mıdır aralarında? Bu dediğiniz ürünleri 34 esportsu hepsiburadadan buldum fakat her hangi bir sorun olduğunda 224 xt gibi gelbura.com sitesi gibi ilgilenebilirler mi? Lga 1700 kiti lazım ayrıca onu gönderiyorlar mı?
  7. T

Arkadaşlar sistemim bu şekilde stok fan ile 3 aydır oyun oynuyorum 70 80 derece arası geziyor. Yeni bir işlemci fanı almaya karar verdim aklımda ıd cooling see 224 xt modeli var buna eşdeğer kalitede önerebileceğiniz başka fanlar söyler misiniz. Sıvı soğutucuya o kadar para vermeye değer mi...
  8. T

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Bu sıvı soğutucular düşse düşse ne kadara düşer? tahmini söyleyecek var mı
  9. T

Eski kule tipi soğutmayı kit ile kullanmak

Bu kitleri satarlarken markaları modelleri ve serileri yazıyor olacağından emin misiniz?
  10. T

Eski kule tipi soğutmayı kit ile kullanmak

Elimde eskiden kalma thermaltake c4 nip kule tipi fan mevcut şu anki sistemimde i5 12400f ve asus prime b660m-k d4 var internetten her hangi bir lga 1700 kiti satın alırsam bu fanı kullanabilme şansım var mı? Şimdiden teşekkürler. Cooler Master Master Liquid Serisi LGA 1700 Braket Kit | ITOPYA...
Top Bottom