thinG isimli üyenin son içerikleri

1. thinG

45w Şarj Adaptörü mü, kablo mu almalıyım ?

Arkadaşlar yakın zamanda tab s8 ultra almıştım. Kutu içerisinde sadece type c to type c bi kablo ile geliyor. O kablo ile şarj etmem için adaptör almam gerekiyor. Samsung 45w adaptörlere baktım orijinali 1300,kopyası 200-300 TL civarında geziyor. Orijinali pahalı geldi, kopyaya da pek güvenedim...
  2. thinG

Youtube Videolar Açılmıyor, Gmaile Giriş Yapamıyorum

Pc ye de modeme de attım olmadı :(
  3. thinG

ayrıca donanım arşivi sitesine de giremiyorum onu da fark ettim bunun gibi sorunlar var hala.
  4. thinG

Youtubeye girdiğimde videolar gözüküyor ancak tıkladığımda oynamıyor, gmaile girmek istediğimde mailimi yazıyorum ancak ileri tuşuna bastığımda hiç bir şey olmuyor. Saatlerdir bunu çözmeye çalışıyorum. Bilen birisi yardımcı olursa çok sevinirim. Ayrıca internet hız testi yaptım ve her zamanki...
  5. thinG

Minidump Analizi Yapar mısınız?

Geri dönütleriniz için çok teşekkürler. SYS onarımını yaptım rehberdekine bakarak, ayrıca bluetooth için aygıt yöneticisinden baktım en günceli yüklü yazıyor. Bu minidump dosyaları monster abra a5 bilgisayarımdan geldi ve garantisi hala devam ettiğinden bios güncellemesi yapmadım. Sanırım...
  6. thinG

Minidump Analizi Yapar mısınız?

https://drive.google.com/drive/folders/1BIyuxhoJSNTDC-xMYCOlW_B3r7Z1Yv6N?usp=sharing
  7. thinG

Bios Updaten Önce Chipset Kurmuştum Bir Daha Gerekir mi ?

Chipset Biostan önce çıkmıştı anakartımda. Ben de chipseti kurdum bios çıkınca da biosu kurdum bir daha kurmama gerek var mı diğer anakart driverlerini ?
  8. thinG

Asus Prime B450 M-K Yeni Bios

B450 M-K ya 2406 bios sürümü gelmiş ama betada, betadan çıkınca yüklemeyi düşünüyorum. Yükleyen var mı ? 1606846817 Yanlışlıkla bütçe yazmışım kusura bakmayın
  9. thinG

Polosmart Psg04 Gamepad Masaüstünde Çalışıyor Nasıl Çözerim

Polosmart psg04 adında bir gamepad var elimde . Sadece üçgen tuşunda olan bir saçmalık var. Örneğin spotifyda şarkı dinliyorken sol analogu sağa yöneltip üçgene bastığımda şarkı geçiyor, yukarı üçgen yapınca ses açıyor, aşağı üçgen yapınca ses kısıyor ... Ben Pes 2021 oynuyorum ve oyun içinde...
  10. thinG

Anakartımın İsminin Dxdiagda Sistem Modeli Olarak Gözükmesi Gerekmez mi ?

Ben girdiğimde system product name yazıyor. Sıkıntı var mı ?
  11. thinG

Saç kurutma makinesi ile kasamın tozlarını aldım, PC açılmıyor.

Bu sabah pc nin bi tozunu alayım dedim. Saç kurutma makinesi ile hava vurdum. Dışının falan da tozunu aldım. Pc açıyorum kasa çalışıyor fanlar çalışıyor. Ekran kartı falan her şey çalışıyor. Mouse ve monitöre bir şey gelmiyor. 1606041320 ramleri söküp taktım geldi. Ne alaka bir zarar gelmiş...
  12. thinG

Office İle İlgili İşim Vardı 5GB Alanımı Yedi

Officeyi googledan kullanıyodum. Windowsta zaten var olduğunu söyledi ve arama kısmına yazıp girdim. O da web ile bağlantılı imiş . Başta 5GB çevrimiçi depolama yazıyodu açıklamasında. Çevrimiçi olduğu ve indirme yapmayacağını düşündüğümden ordan kullandım. Kesinlikle hiç bir şekilde bir şey...
  13. thinG

Elektrik Yok İken Pc Power Tuşuna Basmak Zararlı mıdır ?

Herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum. Danışmak istedim.
  14. thinG

1 hafta oyun oynamadıktan sonra oyuna alışabilir miyim?

Aim botz gir orda kendini iyi hissettiğin zaman sal bot vurmayı bi süreden sonra aimini botların kafaya kilitle etraflarında dolaş bir bottan diğer botun kafasına kusursuzca geçmeye çalış zıpla ama hep aim kafada olsun. Daha sonra prefire haritalarında da harita hakimiyetini unutmaz isen çok bir...
  15. thinG

Kasamın önünde ki jak girişlerini kullanmak zarar verir mi ?

Teşekkürler cevabın için inanılmaz yararı dokundu
Top Bottom