timury isimli üyenin son içerikleri

1. timury

15-20k arası laptop önerisi

teşşekür ederim buna bakacağım
  2. timury

15-20k arası laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar çoğunlukla iş için kullanacağım çok güçlü olmasına gerek yok.
  3. timury

a101 e gelecek tv box

next in fiyatı uygun onu alacağım galiba
  4. timury

a101 e gelecek tv box

https://www.a101.com.tr/elektronik/botech-w-zone-4k-uhd-android-tv-box_p-26046855
  5. timury

a101 e gelecek tv box

21 martta a101 e gelecek Botech Wzone 4K Android TV Box alınır mı??
  6. timury

❌İndirim Bitti! Gratis Online Özel %50 İndirim

parfüm lerde geçerlimi dior sauvage 2500 oluyor
  7. timury

Kilo alma programım iyi mi ?

ben günde 2-3 tavuk pilav yiyorum her öğünde 1 parça göğüs bide 300 gr pilav sabah kahvaltı 5 yumurta 100 gr yulaf gainer shake yapıyorum akşamları da bezelye pilav salata bide köfte yiyorum bazen her gün tavuk yenmez çünkü
  8. timury

Kilo alma programım iyi mi ?

knk senin zayıf gözükmemn için %10 yağ oranın var diyelim kalan kilon kas ile birlikte 80 civarı olman lazım zayıf değilim diyebilmen için kendim 192 68 kiloydum kürdan gibiydim şimdi 1 yıldır spor yapıyorum %8 yağ oranı 79 kiloyum bu kiloyla bile zayıfım halen
  9. timury

Airpods alıcam nereden alsam?

Airpods pro 2 nesil almayı düşünüyorum ama nereden alsam karar veremedim evimin yanında mediamarkt ordan alabilirim ama orda 6200 TL bi türkcell mağazasında ise 5700 TL ikisi arasında kararsız kaldım mediamarkt fiyat farkına değermi turkcell mağazasındaki orjinaliğinden şüpheleniyorum fiyatının...
  10. timury

FİTNESS HAMLIK AĞRISI NASIL GECER ACİL YARDİM

2 hafta sürer en kötüsü biceps oluyor açılmıyor kol
  11. timury

🔥Gram Altından Tarihi Rekor! 1.216 TL!🔥

300 dolar vardı onu altına mı çevirmeliyim yoksa dolar kalsınmı?
  12. timury

Forumdakilerin gelecek hedefleri ney ?

dış işleri bakanlığında çalışmak istiyorum
  13. timury

Kreatin önerileri bigjoy dan

creatin protein veya gainer gibi marka pek önemli değil ama genede güvenilir yerden alın ben fiyatı uygun diye protein ocean dan aldım 1 haftada gözle görülür bir gelişme yaşadım ilk hafta antremandan 30dk önce gainer ile karıştırıyorum tekrardan antremandan sonra 5gr ve gainer ile birlikte...
  14. timury

Kreatin önerileri bigjoy dan

sade creatin modohidrat al aromalı alma yarısı aroma tozu oluyor
  15. timury

oyuncu Kulaklıklığı önerisi

1000 TL civarı oyuncu kulaklığı bakıyorum şu an razer var ama mikrafonu artık çalışmıyor önerilernizi bekliyorum.
Top Bottom