tinton123321 isimli üyenin son içerikleri

1. T

Saphira rx 5500xt driver yükleme esnasında siyah ekran

gerçekten kart çöpmü oldu simdi
  2. T

Saphira rx 5500xt driver yükleme esnasında siyah ekran

rx5500xt ekran kartımın driverini yükleme esnasında siyah ekran ardından mavi ekran veriyor bilgisayar açılmıyor anca güvenli moddan ekran kartın sürücüsünü kaldırdım da ardından yeniden başlattım da açılıyor tekran driver yüklemeye çalıştımda aynı hatayla karşılaşıyorum
  3. T

ekran kartı günceleme sonrası ekran gidiyor

merabalar ekran kartım rx 5500 xt sapphire 8 gb nitro driver yükleyince ekran driver yüklendiğinde yeniden başlattığında onarım hatası çıkıyor çözümü nedir ne yapmam lazım
  4. T

rx5500xt driver sorunu

rx5500 xt ekran karım driver yükledigim zaman siyah ekran veriyor bilgisayarı yeniden başlatıyorum bu sefer mavi ekran onarım hatası veriyor bu durumla karşılaşıp çözen varsa yardımcı olurmusunuz
  5. T

OTAMATİK ONARIM HATASI VERIYORPC

SİSEM RYZEM53600 EKRANKARTI SAPHİRARX5500XT NİTRO WİİNDOWS 10 PROKURULUMU YAPTIKDAN SONRA BİLGİSAYAR DRİVER YUKLEYİNCE BİLGİSAYAR OTOMATİK ONARIM VERİYOR YADA YENİDEN WİNDOWS KURULUM GEIİYOR YADA DRİVERİ YÜKLÜYORUM SIKINTIOLMUYOR ERTESİ GÜN BİLGİSAYARI AÇINCA OAMATİK ONARIM GELİYOR YARDIMCI...
  6. T

saphirarx5500xtdriveryükleyince bilgisayar mavi ekran veriyor

bilgisayarıma saphira rx 5500 xt driver yükleyince ya mavi ekran gelışmıs seçenkler açılıyor yada windows kurulum gelıyor yardımcı olurmusunuz
  7. T

rx5500xt software adrenalin sürümü uyarısı alıyorumyardımcı olurmusunuz

rx5500xt software adrenalin sürümü uyarısı alıyorumyardımcı olurmusunuz
  8. T

OTOMATIK ONARIM HATASI WİNDOWS TEKRAR TEKRAR KURMA

HARD DİSKE KURDUM ONDADA AYNI HATAYI VERDI SONRA SSDEY KURDUM ONDADA AYNISI OLDU
  9. T

OTOMATIK ONARIM HATASI WİNDOWS TEKRAR TEKRAR KURMA

OTOMATİK ONARIM HATASI VERIYOR PC FORMAT ATTIM WİNDOWS 11 YUKLDIM BİLGİSAYAR ACILIYOR AMA KAPATTIKDAN SONRA YİNE ONARIM HATASI VERIYOR GLİŞMİŞ SEÇENEKLERDN BAŞLANCIG ONARIMI YAPIYORUM WİNDOWS KURULUMU GELIYOR BU GÖYL TEKRAR DİYOR NDN OLUYORBU ACABA BİLENVARSA AYRDIMCI OLABILIRMII
  10. T

bu sisteme 19k verılırmı iyi mi? sizce

1691698081 eyw sagolasın kardeşim
  11. T

19k bütcemvar yardımcı olursan sevinirim
  12. T

Fenix Silver | AMD Ryzen 5 5500 | 2 x 8 GB DDR4 | Gigabyte RTX 3060 12 GB | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı
  13. T

sistem önere bilecek varmı oyun ıcın bütce 20-21k

https://www.incehesap.com/razor-oyuncu-bilgisayari-fiyati-41725/ alınır mı? sizce
  14. T

İncehesap Razor Sistem alınır mı?

hangi sistemı almalıyım sizce bana sistem önere bilecek varmı
  15. T

Çözüldü✓ topladıgım sistem nasıl sizce26k iyi mi? sizce

işlemciyi yazmamışım pardon ryzen5 5500 var sistemde
Top Bottom