Tk28* isimli üyenin son içerikleri

1. Tk28*

FreeSync açmalı mıyım?

teşekkürler
  2. Tk28*

FreeSync açmalı mıyım?

Selam dostlar, kafam iyice karıştı her ağızdan farklı bir şey çıkıyor şimdi FPS oyunlarını yoğun oynayan birisiyim ve FreeSync açmam gerekir mi? Hissedilir input lag yaratır mı? Ayrıyeten çalışma mantığı nasıl 144Hz monitöre sahibim atıyorum 100 FPS aldım diyelim FreeSync açık olursa nasıl sonuç...
  3. Tk28*

RAM voltajım düşük sebebi nedir?

ama googlede bile crash yiyor sistem düzgün çalışmıyor hiçbir şey 1711561441 sistem tertemiz çalışıyordu her şey yeni psu ve ekran kartı taktıktan sonra oldu fiziksel bir zararda vermedim anlamadım niye öyle oldu herhalde uyumsuzluk veya donanımsal arızası vardır diye herşeyi eski haline getirdim...
  4. Tk28*

RAM voltajım düşük sebebi nedir?

Selam dostlar sorunsuz çalışan apu sistemime, 2.el ekran kartı ve psu taktım zar zor görüntü aldım fakat sadece tek RAM ile sistemi açabiliyorum 2 RAM yuvam var ve 2.yuvaya tek kanal bağlasam sistem boot etmiyor ama 1.yuvada boot ediyor. Onu geçtim tek RAM'le sistemi dona kasa kullanabiliyorum...
  5. Tk28*

2200g windows açılıyor görüntü yok

sorun çözüldü, anakartın vga soketi arızalanmış. DVI dönüştürücüm geldi onunla diğer soketi denedim her şey sağlıklı çalışıyor.
  6. Tk28*

2200g windows açılıyor görüntü yok

Selam dostlar, başlıkta belirttiğim gibi ekran kartı olmadan anakarta VGA soketi ile bağlantı yaptığımda sistem açılıyor, Windows sesi falan geliyor hatta klavye farede vesaire NumLock, Caps Lock olsun DPI olsun her türlü çalışıyor, sadece görüntü yok ama ekran kartı takarak çalıştırdığımda...
  7. Tk28*

Asus anakartımın kapasitörü patladı şuan ne yapmalıyım?

Düzenleme : aradan 3 ay geçti anakart çoktan mefta oldu büyük ihtimal psu arızasından dolayı anakarta voltaj dalgalanması vurdu bir tarafları hasar aldı çünkü anakart yeni taktığım kapasitörleride patlattı
  8. Tk28*

Yardım PSU Voltaj Değerleri Hk.

dostum aynı dert bendede var ama sistemde bir sorun teşkil etmiyor mesela sistemi en ağır testlere soksamda geçiyor kapanma veya açılmamazlık yapmıyor +3.3v kanalından 3.040v alıyorum ayrca konuyu açalı 1 sene olmuş bir çözüm bulabildinmi?
  9. Tk28*

Yardım Psu voltaj değerlerim düşük mü?

dostlar psu voltaj değerleri gözüme takıldı +3.3v kanalında genelde 3.040 değerlerinde geziyor max 3.088 minimum 2.970 gibi değerler veriyor sizce düşük değilmi?
  10. Tk28*

Valorant olması gerekenden az fps

yüksek +120 fps lerde işlemci bazen yetişemeyebiliyor ama 60-90 fpslerde pek dalgalanma olmadan net sonuç alınabiliyor
  11. Tk28*

Psu voltaj değerlerim ideal mi?

Selam dostlar Elimde Xeon E5420 işlemci ve Asus P5G41t-M Lx anakart mevcut geçen gün Aida64 gibi programlar ile sensör bilgilerini kontrol ettim ve +3.3v kanalından gelen voltaj sabit 3.040 gibi değerlerde geziyor bazen 2.970 e düştüğü oluyor sizce normalmidir? Ayrıca HwMonitor Pro ile...
  12. Tk28*

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

Yardım edermisin? https://a.aliexpress.com/_m0HaZB9
  13. Tk28*

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

Yardım edene yardım ederim 1.10 kaldı destek lütfen https://a.aliexpress.com/_m0HaZB9
  14. Tk28*

Yardımcı olursanız sevinirim https://a.aliexpress.com/_m0HaZB9
  15. Tk28*

Asus anakartımın kapasitörü patladı şuan ne yapmalıyım?

birde merak ettiğim sizce neden patladı? daha önceden aynı voltaj ve frekans ayarlarında 1 saat falan stres testi yapardım bir şey olmazdı ilk defa başıma geldi bu olay
Top Bottom