tlgaa5 isimli üyenin son içerikleri

1. T

USB'siz Windows 10 kurarsak sıkıntı olur mu?

Daha sonra flaş ile temiz bir şekilde w10 kurucam istediğim işlemleri yapabilirim yine de flaşsız kursam değil mi?
  2. T

İSO dosyası ile sanal sürücü ile kuracağım. fiziksel bir usb veya CD yok yani
  3. T

4. T

Bu laptopu aldım H.o G.o ?

sıkıntılı mısın kardeşim soruyorum işte 14bin liraya rtx3050 görmedim aldım diyorum niye adam akıllı yorum yapmıyorsun?
  5. T

Bu laptopu aldım H.o G.o ?

https://www.hepsiburada.com/acer-gaming-aspire-7-a715-42g-amd-ryzen-5-5500u-8-gb-512-gb-ssd-rtx3050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-qe5ey-004-p-HBCV00002EG8TH bunun fiyatı çok düşüktü aldım
  6. İndirimli Valorant Points ve Steam Cüzdan Kodları

İndirimli Valorant Points ve Steam Cüzdan Kodları

Valorant Points 8500 VP = 415 ₺ Valorant Points 5250 VP = 265 ₺ Valorant Points 2850 VP = 150 ₺ Mobil Ödeme Bozumcusu olduğumuz için daha ucuza temin edebiliyoruz güvence verilir.
  7. T

15-16 K bütçe var Laptop Önerisi

16 GB RAM 3060 olmasını istiyorum
  8. T

Asus tuf serisinden en mantıklısı hangisi

merhaba hepsiburada da çok fazla asus tuf gaming laptop mevcut, hepsinin fiyatı birbirine yakın bütçe 14-16 K
  9. T

Makine Mühendisliği İçin Laptop Önerisi

Merhaba makine mühendisliğini kazanmışım bir laptop alacağım uzun süre götürmesi lazım bütçem 15000 TL
  10. T

Makine Mühendisliği kazanmışım

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Makine Mühendisliği arkadaşlar, sizce iyi midir?? Ayrıyetten üniversite için laptop alacağım 15 K'ya bütçem mevcut onu da bu konu da önerebilirsiniz.
  11. T

Makine Mühendisliği kazanmışım

Makine Mühendisliği kazanmışım okunur mu
  12. T

Acil vodofone ücretsiz internet lazım

Acil vodofone ücretsiz internet lazım nereden bulabilirim bir kampanya var mıdır acaba?
  13. Ucuza Valorant Points ve Steam Cüzdan Kodu Satışı

Ucuza Valorant Points ve Steam Cüzdan Kodu Satışı

5250 VP 260 ₺ 2800 VP 145 ₺ 100 ₺ Steam Cüzdan Kodu 65 ₺ İletişime özel mesaj yoluyla geçebilirsiniz.
  14. T

YKS'de sonradan kopya sayılır mı

merhaba dün yksde önümde ki çocuk sürekli kağıdını açıyordu ve yaptığımız cevaplar sürekli aynıydı çocuk neredeyse bütün soruları yaptı ben ise 30 - 35 adet işaretledim sürekli kağıdı açıktı ve ben de gözümle bakiyordum gözetmenlerin ikisi de uyuyordu hiç göz göze bile gelmedik, sınıfımızda...
  15. T

YKS 2022 hakkında sorum var.

Merhabalar, 48 tyt, 27 ayt 75 obp ile kaç bin sayısal gelir tahmini
Top Bottom