TokGame isimli üyenin son içerikleri

1. TokGame

Arkadaşımın discord yayınını açınca discordum kapanıyor.

Merhabalar eski bir laptoba sahibim ve bu laptop üzerinden arkadaşımın açtığı discord yayınına girer girmez anında kapanıyor discord.
  2. TokGame

Opera GX Yüksek CPU kullanımı

i5 11400f
  3. TokGame

Opera GX Yüksek CPU kullanımı

Twitchte 1080p yayın izlerken bu kadar yükseliyor genelde. Normal mi bu %?
  4. TokGame

1000-1500₺ Red switch mekanik klavye önerisi

Başlıkta belirttiğim fiyat bandında red switch klavye arıyorum. gamepower ogre kronik sorunlarından dolayı almayı düşünmüyorum.
  5. TokGame

600 TL F/P gaming mouse

moba ve fps oyunları oynuyorum fps için daha yatkın olması tercihimdir.
  6. TokGame

Oyun sunucularına bağlanamıyorum

Görsellerdede görmüş olduğunuz üzere steam ve epic games üzerinde bulunan oyunların sunucularına bağlanırken sorun yaşıyorum. CS:GO'da dahil oynamaya çalıştığımda sunuculara bağlanırken sorun yaşıyorum. Riot games oyunlarında herhangi bir problem yok onun dışında Twitch, youtube gibi sitelerde...
  7. TokGame

Valorant Yırtılma Sorunları

Display hocam
  8. TokGame

Umarım kurtulursun valla akıcılık bambaşka bende 10 yıl 60 hz kullandım fark çok iyi. Sizin için en hayırlısı neyse o olsun hocam. 1680548645 Umarım bendede öyle olur -_-
  9. TokGame

Çok teşekkürler tekrardan çok tilt bi mevzu ya kaç gündür böyle kullanıyorum Allah bilir.
  10. TokGame

inanılır gibi değil ben daha önceden almıştım 165 HZ'e kendi kendine tekrar 60 hz olmuş kaç gündür öyle kullanıyormuşum niye kendi kendine böyle bir şey yapmış olabilir ki? 1680548045 En son bios'u güncellemiştim o yüzden değişmiş olma ihtimali var mıdır?
  11. TokGame

Selamlar valorantta Gysnc açık olmasına rağmen yırtılmalar yaşıyorum. Vysnc açınca 59 FPS'e sabitliyor hiç yırtılma olmuyor. Vysnc kapalı 165'e sabitleyince yine oldukça fazla yırtılma oluyor. Anlamadım nasıl çözebilirim çok garip. i5 11400f RTX 3060 12 GB Asus 258QR 165 hz 0.5 ms
  12. TokGame

Harici SSD'ye save dosyası atmak

orjinal steamden almıştım. Teşekkürler <3
  13. TokGame

Harici SSD'ye save dosyası atmak

Merhabalar yeni ssd aldım ve eskiden dahili hafızamda rdr2 gta gibi oyunlar yüklüydü. RDR2 save dosyam ve ayarlarımı yeni taktığım ssd'ye atmam mümkün mü?
  14. TokGame

Gamepower ogre mi calypso mu?

Keşke bu kadar rezalet bir tecrübe yaşamasaymışsın. Paylaştığın için teşekkürler <3 1679647915 teşekkürler
  15. TokGame

Gamepower ogre mi calypso mu?

Merhabalar gamepowerın bu iki ürünü arasında kaldım. Formlarda gördüğüm üzere ikiside tavsiye edilmiyor pek bu yüzden aynı fiyat bandında daha iyi ve kaliteli dediğiniz Red switch tavsiyelerinizi bekliyorum. İkisi arasında şuan calypso almaya daha yakınım.
Top Bottom