tolgaincesu isimli üyenin son içerikleri

1. tolgaincesu

Çözüldü✓ CORSAIR KATAR PRO/NZXT Lift Kablolu RGB Mouse/ASUS ROG Keris RGB Mouse

Merhabalar 3 adet mouse seçtim bütçem için. Hangilerinde kronik sorun vardır? Veya uzun kullanım için hangisi uygundur Bilgi verir misiniz?
  2. tolgaincesu

Motospeed Ck108 Vs Xpg Summoner

Zaman ayırıp cevapladığınız için çok teşekkür ederim 🙏
  3. tolgaincesu

Motospeed Ck108 Vs Xpg Summoner

Herkesi rahatsız ettiğim için özür dilerim konu şöyleki: Motospeed Ck888 kullanıcısıydım lakin artık cihazımın değişme vaktinin geldiğinden dolayı böyle bir konu açmak istedim izniniz dahilinde. Xpg Summoner Cherry mx switch ile profesyonel bir switch sağlıyor. Hep Outemo switch...
  4. tolgaincesu

8000TL’ye Kadar Telefon Tavsiyesi İstiyorum

Abdullah Bey, Poco F2 PRO veya F3 modelleri olabilir.
  5. tolgaincesu

AMD Ryzen 5000 Serisi (5600x)

Özür Dilerim Voltaj Değerlerinin 2 ve 3. yanlış olmuş affedersiniz kağıtta yanlış not almışım öüzr dilerim
  6. tolgaincesu

AMD Ryzen 5000 Serisi (5600x)

Herkese merhabalar, iyi akşamlar dilerim. Öncellikle 5600x hakkında bilgilendirme ve 1haftalık kullanıcı olarak birkaç araştırma sonuçlarımı paylaşmak istedim. Beni dinleyen herkese şimdiden çok teşekkür ederim herkesin akşamı güzel olsun. Amd Ryzen 5000 serisi olan 5600x işlemcisi zen 3 bir...
  7. tolgaincesu

asus b450 plus gaming ile ryzen 5 5600x kullanılmaz mı ?

hayır format ile değil sadece 3nesile kadar bir işlemci bulmanız lazım bu iş için onunla biosunuzu kurup ömür boyu kullanırsınız 5600x geçtikden sonra yeni nesillerede güncellersiniz sadece f60f biosu için 1 2 3 nesile kadar bir işlemci bulmak veya anakartınızın sayfasından desteklediği...
  8. tolgaincesu

Gigabyte B450 S2h V2 Lan Sorunu

çok saolun efenim:)
  9. tolgaincesu

efendim uykuya alıp başlattığımda bu sefer çift ışık yandı şans işine döndü sanki ya :D değerlendiricem sözünüzü efenim
  10. tolgaincesu

efendim flashback asus anakartlarda veya bazı anakartlarda flashback ozelliği oluyor bu ozellik usbnıze f60f biosun dosyasını atıp bilgisayarı kapatıp usbyi takıpdan sonra açtığınızda kucuk bir tuş oluyor dvı portunun yanında genellikle ona basıp yanıp yanıp sonen beyaz ısık olur oda bios...
  11. tolgaincesu

tşk ederim efenim önerdiğiniz arkadaşlarınız içinde ayriyetten tşk ederim
  12. tolgaincesu

Gigabyte b450 s2h v2 modelinde kullanıyorum fan eksiği oluyor stock fan yetmiyor cidden dındıla bir fan :D oyüzden en kötü bir be quite veya snowman t6 ultra olsa gene güzel olur kış olsada ev soğukta olsa bizi ısıtıyor :D Bios için kendi flashback var ise sorun olmaz ama diğer türlü işlemci...
  13. tolgaincesu

Herkesin Günü Güzel Olsun Hayırlı İşler Ve İyi Dersler, Sorum Anakartımda Modem Lan Kablom Hiç Çıkarılmadan Takılı Ancak Anakart Üzerinde Lan Kablosu İçin İki Işık türü Oluyor Turuncu Yanarsa İnternetimi Limitli Kullanıyorum Diye Gösteriyor Yeşil İle Birlikte Turuncu Yanarsa İnternetimi Sorunsuz...
  14. tolgaincesu

Gigabyte B450 S2h V2h

tşk ederim efenim bakıcağım efenim hata yapmışım baştan demekki kusura bakmayın hayırlı akşamlar
  15. tolgaincesu

Gigabyte B450 S2h V2h

Pandemi zamanıda imkansız herhalde gigabyte önceden mesaj attım mail olarak bir dönüş olmadı efenim neler yapıyım
Top Bottom