tolgavurl isimli üyenin son içerikleri

1. T

Yardım Yeni Aldığım Laptoptan Cızırtı Sesi Geliyor

hocam şarj full olup adaptörde kullanmaya devam edince geliyor ses adaptörü cıkartınca hiçbişey gelmiyor oyun oynarkende normaldede
  2. T

Yardım Yeni Aldığım Laptoptan Cızırtı Sesi Geliyor

arkadaşlar yeni aldıgım hp laptop adaptörden güç aldıgı zaman işaretledigim yerlerden cızırtı sesi geliyor cok yüksek bir düzeyde degil fakat kafayı yaklaştırınca duyuluyor ilk defa laptop aldıgım için içime kuşku dogdu bu normalmidir adaptörü çıkarıp bataryadan gücü aldıgı zaman ses gelmiyor...
  3. T

laptop cızırtı sorunu

hocam fişin laptopa girdigi yerden geliyor ses
  4. T

laptop cızırtı sorunu

batarya içinde gömülü , şarjda kullanmam ömrğnğ kısaltırmı yoksa doluca cıkarıp bitene kadar kullanmalımıyım?
  5. T

laptop cızırtı sorunu

hp laptop aldım şarjda kullanırken cızırtı geliyor sizce sorun ne olabilir ?
  6. T

RTX 3060 7000TL alınır mı

linkk
  7. T

Donanım Arşivi Yeni Sistem

AAAAA AKIL SAĞLIGINI KAYBET
  8. lg-24gl650 b 144hz 1ms 23.6 inç oyuncu monitörü

lg-24gl650 b 144hz 1ms 23.6 inç oyuncu monitörü

md 3 sistemden cıktı test için açıp baktım sonra hiç kullanmadım kutusunda duruyor dp kablosu da var.ist pendik teslim edilir
  9. T

LG 23.6" 24GL600F-B Monitör Alınır mı ?

bendekiyle aynı değilmiş benimkinde yükseklik ayarı var
  10. T

LG 23.6" 24GL600F-B Monitör Alınır mı ?

bendede var aynısından kaça alacaksın bende satmayı düşünüyorum ?ona göre fiyat yazayım
  11. T

bu satten sonra mininge girilirmi

tüm coinler için konuşuyorum kart ile ne kazılabilirse kazarım.
  12. T

bu satten sonra mininge girilirmi

arkadaşlar elektrigi bir fabrikadan kullanıyorum yani ücretsiz sizce bu saatten sonra mininge girilirmi?
  13. T

Hangi laptobu almalıyım

hocam sizin tavsiyeniz üzerine araştırdım ve bunu buldum sizce yaza doğru fiyatlar düşermi ne düşünüyorsunuz bunu alacagım ama arada kaldım...
  14. T

Ana Konu Yeni DA Sistem 5 Çıktı!

adam gibi yaparsa olmaz bisey
Top Bottom