Tommy Vercetti isimli üyenin son içerikleri

1. Tommy Vercetti

ofis bilgisayarı önerisi

Arkadaşlar merhaba, bana 8 9 bin TL bandında uzun ömürlü sadece ofis işleri için kullanılacak hazır markalı sistem veya toplama bilgisayar önerebilirmisiniz .
  2. Tommy Vercetti

Windows defender yeterli mi ?

Arkadaşlar windows defenderi genelde internetten indirdiğim dosyaları taratmak için kullanıyorum. Bu ve genel bilgisayar güvenliği için windows defender yeterli midir yoksa ek bir antivirüs programı kullanmalı mıyım ?
  3. Tommy Vercetti

Kingston kc3000 alınır mı

Hocam 2k ya güzel 1 tb lik var mesela kingstonun ama dram yokmuş galiba yorumlarda da hafıza doldukça hızı sata ssdnun hızına kadar düşüyormuş o yüzden dram li düzgün birsey ariyorum
  4. Tommy Vercetti

Kingston kc3000 alınır mı

https://www.hepsiburada.com/kingston-kc3000-512gb-7000mb-s-3900mb-s-ssd-p-HBCV00000XVEKB arkadaşlar bu ssd alinirmi , ve bunda dram varmi bi bilginiz varmi
  5. Tommy Vercetti

bilgisayarın ram ve ssd markasını öğrenme

Arkadaşlar laptobuma ek olarak ssd ve ram takmayı düşünüyorum ama pc de olanların markalarını modellerini öğrenmem lazım laptobun arka kapağını açmadan nasıl öğrenebilirim
  6. Tommy Vercetti

Acer nitro 3070ti yüksek sıcaklık

hocam gta 5 de en yüksek ayarlarda 86 derece gpu 90 92 derece cpu görüyorum, bunun oyun grafikleriyle alakalı olduğunu düşünmüştüm ama kardeşim için yüklediğim basit oyunlar var supraland slime rauncher gibi (max boyutları 2 -3gb )kardeşim oynarken farkettim bu oyunlarda bile 86 derecelerde...
  7. Tommy Vercetti

Acer nitro 3070ti yüksek sıcaklık

arkadaşlar merhaba,5 6 aydır acer nitronun 3070ti. 12,nesil intel i7 model laptobunu kullanıyorum. işlemciden ziyade ekran kartı sıcaklıkları çok yüksek. en basit oyunlarda bile ekran kartı 86 dereceyi görüyor, turbo boostu kapattım undervolt yaptım yine işe yaramadı. Ayrıca bu yüksek...
  8. Tommy Vercetti

Laptop ekran gelmiyor

Arkadaşlar elimde bi 11 yıllık pc vardı içini temizlemek için açtım macunu fln yeniledim tekrar topladıkdan onra güç düğmesine bastım çalıştı ama ekran gelmedi sadece fan döndü , başka bi monitöre taktım yine ekran gelmedi sorun ne olabilir ?
  9. Tommy Vercetti

Acer nitro 5 2022 gpu sıcaklığı

https://www.acer.com/tr-tr/laptops/nitro/nitro-5/pdp/NH.QFSEY.002
  10. Tommy Vercetti

Acer nitro 5 2022 gpu sıcaklığı

Arkadaşlar yeni laptop aldım içinde rtx3070ti ve i7 12.nesil var oyun testi yaptım gta 5 ile bütün ayarlar en yüksekte ve fan modu varsayılan ayarlarda sanki gpu sicakligi bana biraz fazla geldi sizce bu değerler normalmi ?
  11. Tommy Vercetti

Acer nitro kulaklık sorunu

Arkadaşlar yeni pc aldım, bütün driverleri yukledim laptopta tek bi kulaklık girişi var. Alttaki gri kulaklığı görüyor ama ustteki siyah kulakligi görmüyor. Alttakinde farkettiyseniz hafif bi demir çıkıntısi var, ondan mı kaynaklı bilmiyorum. Sizce neden olabilir ?
  12. Tommy Vercetti

Oem vs retail key hakkinda

Arkadaşlar yeni bir laptop aldım freedos şekilde gelecek bu yüzden Windows lisans satın alacağım sizce oem lisansmı daha mantıklı retail mi ?
  13. Tommy Vercetti

laptop soğutucu önerisi

Arkadaşlar bildiğiniz uzun ömürlü güzel bi soğutucu varmı,max bütce 700 800 TL.
  14. Tommy Vercetti

Acer Nitro Rtx3070ti 12700h Alınır Mı?

Excaliburlarda aşırı ısınma problemi var diyorlar hocam ama fiyatına göre özellikleri çok iyi gorunuyor
Top Bottom