TONYUKUK06 isimli üyenin son içerikleri

1. TONYUKUK06

Bu Paralara Sen Olsaydın Ne Yapardın...

Kesinlikle katılıyorum güzel getirisi olacaktır.
  2. TONYUKUK06

Türknete Geçilir mi?

Sadece teknik hizmetten dolayı mı yoksa başka sebepler de var mı biraz açıklayabilir misiniz ? 1634986175 Ben de biraz altyapıma güvendiğim için geçmek istiyorum.Altyapı sağlam olduğunda türknette sıkıntı olmadığını duymuştum.
  3. TONYUKUK06

Türknete Geçilir mi?

Türktelekom 24 mbps download internet kullanıyorum.6 ay sonra taahütüm sonlanacak.Bugün türk telekomdan aradılar ve 160 TL ye 50 mbps sağlayabileceklerini söylediler. Altyapım çok yeni ve çok sağlam bugüne kadar hiç sıkıntı yaşamadım.Beklentim zaten 100 mbps değil 50 alsam bile yeter.Sizce...
  4. TONYUKUK06

Monster Abra A5 vs Acer Nitro 5

Acer nitro 5 modellerinde kasada kronik olarak soğutma sıkıntısı var .Geçen günlerde de forumdan bi arkadaş aynı sebepten dolayı almaktan vazgeçti. 2 senedir abra serisinden bir laptop kullanıyorum ve şu ana kadar tek bir sıkıntı bile yaşamadım .İlerde ne olur bilemem tabi ki ama 2 sene sorunsuz...
  5. TONYUKUK06

monster abra a5 v18.1 nasıldır? Beni 5 yıl götürür mü?

Darboğaz sıkıntısı olmaz rahatca besleyebilir diye düşünüyorum.Bir de kullanım amacınıza bağlı sizi götürme süresi elbette değişecektir.Oyunlarda çok fazla süre geçirmiyorsanız rahatlıkla 5 sene götürür.
  6. TONYUKUK06

Önce hangisini almalıyım

Eğer bu parçalarda kesin kararlıysanız en çok indirim hangisindeyse onu alın bence de.
  7. TONYUKUK06

sınıfta 2 kişi + çıktı

Eğer test yaptırırsan ve negatifse 5. Günü tamamladıktan sonra okulda gidebiliyorsun.Eğer test yaptırmazsan da 10. gün dolduktan sonra okula gidebilirsin.
  8. TONYUKUK06

gamepower jin kulaklık önerisi

Sol üstte 3 çizgiye tıklayınca konu ara bölümü var.Oradan ulaşabilirsin.
  9. TONYUKUK06

Anakart Bluetooth Desteklemiyo Ne Yapmam Lazım

Bluetooth dongle almalısınız. Yalnız 5.0 desteklediğinden emin olun.
  10. TONYUKUK06

Bu Monitör Alınır mı? Yoksa 360Hz ucuzlaması beklenmeli mi?

Fiiyat olarak baya pahalı geldi bana.
  11. TONYUKUK06

Bu gerçekten bu fiyata satıldı mı ?

Hocam mümkünatı yok bence.
  12. TONYUKUK06

james donkeymi rampage x titanmı ???

Hocam bence ikisini de almayın.Ayrıca bütçeniz ne kadar.
  13. TONYUKUK06

Cooler Master CH321 Alınır mı?

Krakeni görmüştüm fakat bütçeyi bi tık fazla aşmış gibi olur diye söylememiştim.Teknolojide işin sonu yok az daha katayım şu olsun ya bak şu da varmış az daha koyayım derken bütçenin çok üstüne çıkılıyor az daha az daha derken.
  14. TONYUKUK06

Lgs tavsiyeler ?????

İlk olarak yapman gereken şey konuyu mantığı ile kavramak ve sonrasında basitten zora gidecek şekilde sorular çözmen.Fakat basir soru derken 100 soru basit 50 soru orta 10 soru yeni nesil çöz demiyorum.25 basit 40 orta 50 de yeni nesil çözmelisin.İlk aylar yeni nesil matematik çözemeyeceksin...
  15. TONYUKUK06

Cooler Master CH321 Alınır mı?

https://www.incehesap.com/corsair-hs50-pro-stereo-mavi-ca-9011217-eu-kablolu-gaming-kulaklik-fiyati-45252/?gclid=EAIaIQobChMIj5nL7tG78wIVA0WRBR3stg2mEAAYAiAAEgLqt_D_BwE Hocam biraz bütçeyi yükseltin HS 50 pro alın derim.Şu anda indirimde.En hızlı şekilde almanızı öneririm.
Top Bottom