Toprak Gücükoğlu isimli üyenin son içerikleri

1. T

Power limit %50 üzerine çıkmıyor.

Merhaba. PNY marka gtx 1660 super single fan modeli ekran kartım furmark testinde %50 power limit üzerine çıkmıyor. Valorant ve lol gibi oyunlarda fps değerim olması gerektiği gibi olsa da yüksek grafikli rdr2 gta5 gibi oyunlarda ekran kartım olması gerekenden çok düşük fps alıyor. Şimdiden...
  2. T

İnterneti kapatınca siyah ekran sorunu çözüldü?

Bende de durum aynı çözebildin mi?
  3. T

Format sonrası kendini resetleme sorunu

tamamdır haber edeceğim tekrardan. Çok sağolun şimdiden 1623057583 microsoftun kendi aracıyla oluşturduk zaten ama tahminim sıkıntı yanlış sürücüyü yüklüyor olması. Çünkü başlangıçta belli bir süre sıkıntı çıkarmazken 3-4 dk sonra döngüye giriyor. 1623059011 Merhaba tekrar format attıktan sonra...
  4. T

tekrardan format atıyoruz şuan forumda başşka bir konu bulduk. Oradakini deniyoruz
  5. T

şöyle ki ekran masmavi hiçbir yazı olmuyor. Ardından bilgisayar reset atıyor zaten kendine.
  6. T

Merhabalar bilgisayarıma format attıktan sonra bilgisayar döngüye girdi. Masmavi bir ekran çıkıyor ve devamında pc kendine tekrardan reset atıyor. Bunu nasıl çözebilirim?
  7. T

Rtx 3060ti düşük fps sorunu

D-dostum kötü bir haberim var. Rdr2ye sahip değilim 🥲. Ancak far cry 5 oyununa sahibim.İsterseniz orada bir performans testi yapıp atabilirim buraya. 1619368138 Evet dediğiniz gibi bunu yapacağım. Sizlere de atarım testi.
  8. T

İşin doğrusu diğer oyunlarda fpse çok dikkat etmedim. Özellikle csgoyu çok fazla oynadığım için fps değerlerini takip etme imkanım oldu. Valorant'da oynuyorum. Orada da 280 fln alıyorum ortalama ama galiba valorantda bu konuda bir sınırlama var çünkü bu değerleri geçtiğini pek görmedim daha...
  9. T

Evet bu olabilir haklısınız. Özellikle bu iki oyunda sıkıntı var. Forza konusunda steam versiyonunda şikayet eden çok ne yazık ki.
  10. T

Driverlar çıktığı anda güncelliyorum ancak son driverlarda olan bir şey değil çünkü bilgisayarı aldığımdan beri durum böyle. Şimdi üzerine düşebildim ilk başlarda ekran kartları driverları fln yeni diye pek umursamamıştım. 1619367130 Bununla ilgili de olabilir ama forza horizon 4te de 40 fps...
  11. T

evet csde de normalden az alıyorum. Oradaki rakamlar 300-400 olması pek önemli değil o kadar görmüyorum zaten ama sistemin daha yüksek performans vermesi gerekir diye düşünüyorum. 1619366772 tabii ki tabii ki bütün ayarlarım da yapılı nvidia denetim masası vb.
  12. T

forza horizon 4 kısmında ayarlar zaten en yüksekte. Ancak csgoda en düşükte bu fps almam da normal gibi gelmiyor bana. R5 3600 rtx 2060super sistem benden daha yüksek alıyorlar low ayarlarda. Arada az fark da yok. Ben 400 fpsi oyunda çok nadir görürken ortalama 400 alıyor r5 sistemler. Bence bir...
  13. T

Öncelikle herkese merhaba. RTX 3060ti sistemimde olması gerekenden az fps alıyorum. Örneğin forza horizon 4 oyununda 1080p full ayarlarda benchmark testlerinde ortalama 150 fps alırken ben 90-120 arası fps alıyorum. Sistem özelliklerim aşağıda. Ryzen 7 3700x msi mpg b550 gaming plus gygabyte...
  14. T

Mystic Light silip yükledim ama artık dragon centerda çıkmıyor.

C diskinde program files x86 dosyasına girip oradan msı kısmına gideceksiniz. Aşağıda tam konumu mevcut. C:\Program Files (x86)\MSI
  15. T

Masaüstü PC Yi nasıl televizyon a bağlanır

Eğer sisteminde ekran kartı var ise ekran kartından aldığın hdmi çıkışına hdmi kablonu takacaksın. Aynı şekilde diğer ucununu da televizyonun hdmi girişine takacaksın. Daha sonra televizyondan taktığın hdmi portunu seçmen gerekiyor. 1618740397 Evet monitörden çıkardığın kabloyu televizyona...
Top Bottom