TRBozkurt1 isimli üyenin son içerikleri

1. T

Güzel bir İptv önerir misiniz?

hocam bana da önerir misiniz?
  2. T

Valorant'ta sesim gitmiyor

Arkadaşlar merhaba Valorant'ta sürekli ses sıkıntısı yaşıyorum. Şöyle ki, ayarlardan çıkış ve giriş cihazı olarak usb takılı kablolu kulaklığımı seçsem de bazen sesim gitmiyor karşı takıma bende mecburen Default communication device seçerek çıkış ve giriş cihazı olarak o zaman sesim gidiyor. Bu...
  3. T

Gigabyte anakartında Reboot and select proper boot device hatası

Arkadaşlar merhaba, Benim bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim. Ben ***** gibi depolama az kaldı diye bilgisayar disk temizleme/sistem dosyalarını temizle yaptım. Sonra 1-2 kere kapatıp açmama rağmen bir sıkıntı yoktu. Neyse teravih dönüşü FM falan açıp oynayayım diye bilgisayarı...
  4. T

Alienware AW2521HF alınır mı?

Arkadaşlar sistemden bahsedeyim dilerseniz. Ryzen 5 3500X, 16 GB RAM 3200MHz ve 1660 Super'li bir sistemim var. Hemen hemen de birçok oyunda 240 üstü almaktayım. CS:GO, Valorant ve Rainbow gibi uzun zamandır araştırıyorum fakat bir türlü model bulamadım hadi modeli bulsam, fiyatı yüksek geldi...
  5. T

Donanım Arşivinden monitör kampanyası gelir mi?

Hocam cs go 300 üstü alıyorum valorant keza minimum 240 alıyorum sslerini atarım rainbow ise 240dan aşağı almıyordum ama son güncellemeyle birlikte anlık 190 küsüre düşüyor ortalama 230-250 arası. Sistem ilk çıktığı haliyle aldım ryzen 3500x 1660super 16gb ram 3200mhz ile 1624266235 Hocam benq...
  6. T

Donanım Arşivinden monitör kampanyası gelir mi?

Abdullah dm ve yorumları göremeyebilir gönderdim çünkü buradan da şansımı denemek istedim. Donanım Arşivi'ni uzun zamandır takip ediyordum hatta sistemi de onun çıkardığı (Flexy Silver) çok memnunum ama o günden beri avantajlı monitör arıyorum 240-280hz bir monitör kampanyası yapsa çok iyi olur...
  7. T

3000 TL 240 Hz monitör önerisi

bu modeli bildiğim ve forumlarda paylaşıldığı için özellikle belirttim hocam ilginiz için teşekkürler. 1621785777 markanın panellerinden korkuyorum bir kaç yerde sıkıntı olduğu ghosting sorunları falan olmuş fakat ilginiz için teşekkür ederim va panellerde 0.5ms olduğunu bilmiyordum 1621785844...
  8. T

Bu monitör alınır mı?

bu monitörü görmüştüm ama ms süresi yüksekti 4-5ms arasındaydı
  9. T

3000 TL 240 Hz monitör önerisi

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bir monitör arıyorum fakat çok fazla yüksek fiyatlara çıkmayı düşünmüyorum. IPS panel olursa çok iyi olur yardımcı olursanız sevinirim. Oyun dışında dizi film de izlediğim için TN panelin parlaklık ve kontrastından dolayı düşünmüyorum. VA içinde modeli...
  10. T

180 TL'ye HP Omen 600 alınır mı?

Hocam ben bu model ile mx518 arasında kaldım da bunda yazılım yoktu galiba makro falan atamalarını nasıl yapıcaz ki.
  11. T

Fiyatında MX518'den Daha İyisi Var mıdır?

beyler alacak kişinin elinin boyutu bilmiyorsunuz hangi stilde mouse tutuyor sormuyorsunuz yerli yersiz sırf tipi orası burası iyi diye öneri de bulunuyorsunuz. MX518 araştırdığınızda 400 IPS hız olduğunu göreceksiniz yani alacak kişi rekabetçi oyunlarında hızlı dönüşleri seviyorsa işine...
  12. T

Fiyatında MX518'den Daha İyisi Var mıdır?

benim istediğim mouse olur kendisi özellik olarak çok iyi eğer rgb falan takıntın yoksa alınır rekabetçi oyunlar günlük kullanım için genelde büyük el için tavsiye ediliyor almamdaki ikinci sebepte o yüzden
  13. T

189TL'ye Logitech MX518 alınır mı ve elime uyar mı?

Hocam o fiyata nereden buldunuz ya bende arıyorum bir türlü bulamadım herhalde zam geldi o fiyata mx518 kaçmaz ben de onu almayı düşünüyorum görüntü rgb önemli değilse teknik özellikte mx518 daha iyi olucaktır sizin için 1620134929 Hocam o fiyata nereden buldunuz ya bende arıyorum bir türlü...
  14. T

Logitech MX518 Oyuncu Faresi Deneyimlerim

Benim için de önemli olan o şuan çok eski bir mouse ile oynuyorum. Ucuz diye o zaman aliexpressten sipariş vermiştim. 7 liralık fareyle dpi ne sensör ne bilmeden oynuyorum da artık bitti miladı yeni mouse için en çok bunu duydum okudum bir de omen 600 diyorlar ben tasarım sensör bilmiyorum...
  15. T

Logitech MX518 Oyuncu Faresi Deneyimlerim

Hocam ben konuyu yeni gördüm benim için tasarım önemli falan değil. 19-20 cm elimin uzunluğu 10 cm genişliği mevcut senin de dediğin gibi fps oyunları oynuyorum. CS GO Valorant falan sence işimi görür mü bu arada palm grip şeklinde tutuyorum. Yardımcı olursan sevinirim
Top Bottom