Trekoza isimli üyenin son içerikleri

1. T

Çözüldü✓ Sahibinden ikinci el sistem alınır mı?

Tamamdır güncellediğimiz haldeki kasayı ve aoc u yapıştırıyorum teşekkürler emeğiniz için. Daha iyileri sizlerin olsun ☺️
  2. T

Tamamdır hocam önerdiklerinize yöneleceğim yüksek ihtimalle aoc olacak ama dell ile ikisinden kesin al dediğiniz var mı? 180 hz mantıklı geldi.
  3. T

yani şuan için max 10k. şuan için aklımda olanlar şunlar: https://www.gamegaraj.com/urun/gamebooster-gb-2719fqhd-27-180hz-ss-ips-0-5ms-qhd-flat-oyuncu-monitoru/?swcfpc=1 https://www.gamegaraj.com/urun/gamebooster-gb-277gcq-27-144hz-1ms-2k/?swcfpc=1 ikisinin de g-sync desteği varmış.
  4. T

Monitörde çok zorlamayı düşünmüyorum hocam 8-10 arası ideal gibi şuanlık. Düşük mü kalır acaba zorla derseniz bir kaç hafta beklemem gerekecek.
  5. T

Hocam tekrar rahatsız ettim ama son sorum da bu sisteme bir monitör önerisi olacak. 2k da asus harici bir şeyler iyi olur asustan çok çektim yıllarca aram bozuk kendileriyle :)
  6. T

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim ilginize uğraştırdım hepinizi. Alınabilecek en iyi sistem bu gözüküyor.
  7. T

Bütçede sorun yok hocam bende bu tarz özelleştirmeler yapıyorum son bir haftadır ama işin içinden çıkamadım. Bu attığınız sistemde sadece kasa aklıma takılıyor hiç bilmediğim markalar. Pişman eder mi böyle bir sistemi bu tarz kasalara emanet etmek nasıl olur bilemedim.
  8. T

Kolay gelsin hocam uğraştırdık sizi de kusura bakmayın :giggle:
  9. T

Böyle düşününce mantıklı geliyor tabi bi yandan dlss 3 desteğini de düşününce. Önerdiğin sistemi düşüneceğim hocam teşekkür ederim. 1713109854 sizin önerinizi de bekliyorum hocam şöyle genele baktığımda 4070 süper 6900 xt ve 4070 aralarında bir kart olarak gözüküyor hala kararsızım.
  10. T

İyi gözüküyor hocam teşekkür ederim ilgin için lakin amd tarafına geçmeyi düşünüyorum 40 süper serileri para tuzağı gibi geliyor bana.
  11. T

Oyun için hocam genelde rekabetçi fps hunt showdown escape from tarkov sürekli oynadığım oyunlar. Gönlüm amd'den yana
  12. T

eldekini 20 k bandında satabilirsem 65-70 civarına çıkabilirim. Ben sizlerden en iyisi 65-70 bin civarı monitör dahil sıfır güzel bir sistem önerisi isteyeyim bildiğiniz varsa ikinci el sakat gibi. Ama kafamdaki soru da şu amd tarafından mı devam etsem saf güç ve f/p açısından iyi olduğu için...
  13. T

Peki dostlar bu sistemi satmaya kalksam ne yazmalıyım fiyatı sizce: İşlemci: İ511400f Anakart: Gigabyte B560 M H Ekran kartı: Gigabyte RTX3060 12 GB OC Edition Ram: Corsair vengeance LPX 3200MHz 2x8 Kasa: Thermaltake Commander G33 750w 80+ psu SSD: Samsung 990 pro heatsink 1tb Ve son olarak...
  14. T

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-rx-6900-xt-ryzen-7-7800x3d-ust-seviye-ddr5-sistem-1162260115/detay Evet arkadaşlar bu sistemi satın almak istiyorum lakin aklımda şöyle bir şey de var: Şu an kullandığım sistemde 3060 ve i5 11400f ikilisi var...
Top Bottom