trgycann55 isimli üyenin son içerikleri

1. Razer ornata v3 x

Razer ornata v3 x

İncehesaptan 800 TL'ye 21.08.2023 tarihinde almış olduğum klavyeyi satıyorum ilgilenenler mesaj atabilirler. 750 TL'ye vermeyi düşünüyorum. Deneme amaçlı kutuyu açıp baktım tuşlara 2 defadan fazla basılmamıştır.
  2. T

Çözüldü✓ Razer blackshark v2 x jack problemi

İndirdim kurdum denedim hala aynı ?
  3. T

Hayır usb girişi yok razer blackshark v2 x jack girişili
  4. T

Arkadaşlar başlığıda nasıl açacağımı bilemedim kusura bakmayın öncelikle. Benim bir sorunum var daha önce usb girişli kulaklıkla jack girişli hoparlör kullanıyordum. Yeni razer blackshark v2 x kulaklık aldım. Kasanın ön tarafına razer jack girişini bağladım anakart kısmında hoparlör jackları...
  5. T

MART Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünler?

Razer blackshark v2 gibi bir kulaklık güzel olurdu yetişemedik. bir daha öyle güzel bi kulaklığa indirim gelirse çok güzel olur.
  6. T

Vok sistemi iade etmelimiyim

Bu şekilde demişti
  7. T

Corsair Carbide Spec-Delta Kasaya Hangi Fanları Takabilirim?

Arkadaşlar corsair carbide serisi spec-delta model kasa aldım 3 adet önde rgb fan mevcut 1 adet arkada egzos fan mevcut. Bu kasanın üst kısmına 2 adet 140mm fan takmak istiyorum. — ilk sorum 2 adet 140mm rgb fan uyarmı — ikincisi hangi marka uygun olur ? Yardımcı olursanız sevinirim
  8. T

See dizisi güzel mi?

EF SA NEEE !!
  9. T

Donanım arşiv 1 milyon özel sistem ne zaman gelicek

Minimum 2 haftaya çıkar sistem dedi. Ve düşük bütçe çıkarıcam dedi
  10. T

DA G3 9000tl alınır mı? ?

Çıkar demi acele etmeye gerek yok ?
  11. T

DA G3 9000tl alınır mı? ?

https://www.itopya.com/da-g3-amd-ryzen-5-3600-gigabyte-geforce-rtx-2060-d6-16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/
  12. T

Abdullah hacıgül Yeni Sistem ?

Yav he he
  13. T

En iyi yapabildiğin şey sanırım bigün öğretirsen sevinirim.
  14. T

Ne kdar esprili bir insansın sırf bu espriyi yapmak için 10 dkkada bir bu foruma girdiğini herkes biliyor 😂😂 yazık başka esprilerde öğren yiğidim
Top Bottom