trk1520 isimli üyenin son içerikleri

1. T

50k altı mühendislik için leptop

Yorumlarına baktım çoğu spam gibiydi diyer yorumlarda açılmış kutu vs diyolardı bide geri iade falan yapaılmıyor diye yazmışlar ondan içime kuşku düştü. 1693761590 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA) Ama türk almana girmek için 1 yıl daha hazırlana bilirim şu an belli değil
  2. T

Satıcı pek güven vermedi hocam.
  3. T

Ben bu leptop un stok ramini nerden bulabilirim yada hangi ram ile sıkıntısız çalışır.
  4. T

Benim aklıma yattı gibi ama üstünde tek 16 tımı var yoksa 2*8 mi
  5. T

Genellikle mühendislik ama oyunda oynarım vakit buldukça bölüm mekatronik
  6. T

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-s0047nt-ryzen-7-7840hs-32gb-1tb-ssd-8gb-rtx-4060-144hz-16-1-fdos-laptop-892p5ea-p-HBCV00004JMU8J Bu leptopu buldum ama işlemci konusunda kararsızım i7 13200h olsa daha mı iyi olur bilemedim yada üstüne biraz daha koy bunu al dediğiniz leptoplar var mı?
  7. T

Leptopun şarj ışığı 3 kere kırmızı yanıyor sonra beyaz yanıyor ve tekrar ediyor

Arkadaşımın leptopu tamire gitti geldi şarjı en fazla %1 oluyor ve şarj ışığı 3 kere ard arda kırmızı yanıp sönüyor sonra beyaz yanıyor ve böyle tekrar ediyor. Leptop: dell g3
  8. T

Valorant İçin i7 13700K Mı? İ9 12900K Mı?

hocam puanları donanım haber forumdan baktım nesil daha öneli diye biliyordum ama baktım çoklu çekirdek performansı i9 un daha iyi gösteriyordu ondan yazmıştı düzeltme için teşekkürler
  9. T

Valorant İçin i7 13700K Mı? İ9 12900K Mı?

i9 12900k çoklu çekirdek performansı daha yüksek bu işlemciyi tercih edebilirsin i7 13700k:16.542 puan i9 12900k: 18.446 puan
  10. T

yeni aldığın rami pc ye takınınca ekran pc çalışıyor fakat ekran gelimiyor

bu gün aldığım ram elime ulaştı leptopum eski intel celeron n2840 işlemcisi var ve 2gb 1333 mhz ram var önceden ne kadar destekliyor diye bakmıştım 8gb diye 4 gb 1600mhz yeni bir ram aldım iki rami de takınca pc çalıştı fakat görüntü gelmedi sonra belki 2. slot bozuktur diye ikiside çıkarıp yeni...
  11. T

Çözüldü✓ leptopum bir anda takıldı ve işlemci ısınmaya başladı

format atarken sorun giderici üstünde bulut yükleme ile format atarsam trojen vs gider mi usb ile temiz kurulum mu lazım.
  12. T

Çözüldü✓ leptopum bir anda takıldı ve işlemci ısınmaya başladı

youtube den video izliyordum yeni bir sekme açtım 1 kaç dakika sonra fere dondu klavyeden alt+tab yapmayı denedim ama hiçbir tepki vermedi bilgisayar sonra bilgisayarın fan sesi çok arttı (prize takılı değilken) ve bende bi an korktum kapanma tuşuna basılı tutup kapattım.bu neden kaynaklandı...
  13. T

İnternet hızım 35mbit olmasına rağmen pingim oluyor

Modemim zyxel vmg3313-b10a alt yapıyı cat6 la değiştirince modeme uyar mı bide internet dışardan gelmiyor giriş katında internetlerin bağladnığı yer var.
  14. T

İnternet hızım 35mbit olmasına rağmen pingim oluyor

İnternet sağlayıcım netspeed internet hızım 35 dow 5-6 up olmasına rağmen oyunlarda en az 300 400 pingim oluyor ve arada bir internet kopuyor modemi yeniden başlatınca tekrar düzeliyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim. Binanın altyapısını kullanıyorum eski bir bina bundan kaynaklanıyor olabilir mi.
  15. T

Xiaomi mi band 5 şarj olmuyor

Onuda deniyorum
Top Bottom