trteemo isimli üyenin son içerikleri

1. T

Fifa 23 alacağım ea play indirimim olmuyor?

arkadaşlar selam fifa 23 almayı düşünüyorum şuan yüzde 60 indirimde fakat ea play abonelerine yüzde 10 indirim daha olacağı yazıyordu internette fakat ea play indirimim gözükmüyor acaba bi sorun mu var?
  2. T

🔥İndirim FIFA 23 Epic ve Steam'de 279 TL çökünnnnn

ben almayı düşünüyodum fakat vazgeçtim zaten fut için almayı düşünüyodum oyuncular ilah gibi olduğu için malum
  3. T

🔥İndirim FIFA 23 Epic ve Steam'de 279 TL çökünnnnn

bekleyelim görelim hocam
  4. T

Amazondan klavye almak?

arkadaşlar selam amazonda yurtdışından böyle bir mekanik klavye gördüm ve fiyatı 229 TL 50 tlde depozito alıyorlar şimdi ben bu klavyeyi aldığımda 280 TL mi ödeyeceğim? bu konuda bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim...
  5. T

Gamermarkt bana dava mı açacak?

beyler ödeyin geçin uğraşmayın siteye kaydolurken satıcı sözleşmesini onayladığınız için milleti dolandırıyorlar böyle işte hesap satım işi sıkıntılı arkadaşlar maalesef
  6. T

Gamermarkt sitesi hesabı geri almadığım halde beni icraya vermeye çalışıyor.

dostum selam mesajını geç gördüm kusura bakma bana aynı şekilde tarafıma icra açılacağı bilgisi gelmişti icra açılmadan işi çözersek 600 TL gibi bir ödeme yapmam gerektiği söylendi bende hukuksuz iş yapılmasın diye kabul etmedim 2 ay sonra tarafıma icra açıldı ve 1400 civari bir para ödedim...
  7. T

Çözüldü✓ İşlemcim Çalışmıyor

ahah hocam sağolun kule tipi fanı takmaya korkuyorum şuan stok fan kalsın
  8. T

sorun ilginç bir şekilde çözüldü zaten bios update yapmıştım hatayı öğrenmek için anakart speakerini taktım ve pc açıldı fakat eski işlemcim fana yapıştığı için pinleri yamuldu maalesef eski işlemcimi kaybettim :D
  9. T

Arkadaslar a320 anakartima ryzen 5 5600 aldim taktim fakat goruntu gelmiyor bios update de yaptim goruntu gelmiyor ne yapmaliyim
  10. T

2.El Ryzen 5 1600 AF kaç TL eder?

Merhabalar, kullandigim ryzen 5 1600 af yi satip 5600e gececegim. Sorum su ryzen 5 1600 af kac TL eder kutusu her seyi duruyor.
  11. T

R5 5500 mü R5 5600 mü?

Gigabyte A320M-H hocam rev1.0 olması lazım 1665831648 hocam sıkıntı çıkarmaz ise alacağım ne düşünüyorsunuz a320 anakarta sıkıntı çıkarır mı
  12. T

R5 5500 mü R5 5600 mü?

dostum tam olarak 5600 alacak bütçeye sahibim fakat anakart sıkıntı çıkarır diye okudum internette iki arasında kararsız kaldım 5600 sıkıntı çıkarır dediler ne yapmam gerek bilmiyorum
  13. T

R5 5500 mü R5 5600 mü?

Selamlar kısaca konuya gireyim gigabyte a320 chipsetli anakartım var. Genelde multiplayer oyunlar oynuyorum valorant apex cs lol tarzı ve fps kazanmak için işlemcimi upgrade etmek istiyorum, fakat sorun şu anakart alacak bütçem yok ve a320 ye takılabilecek maksimum işlemciyi takmak istiyorum r5...
  14. T

Ryzen 5 5500 alınır mı?

trendyoldan almayı düşünüyorum elimdeki işlemciyide satıp orada fiyatı uygundu
  15. T

Ryzen 5 5500 alınır mı?

İyi günler merhabalar, şuan Ryzen 5 1600 AF işlemci kullanıyorum. Aklımda Ryzen 5 5500 işlemciye geçmek var. Halbuki Abdullah Abinin videosunu gördüm ve aklımda baziı soru işaretleri var. Şuan ki sistemim A320 chipsetli bir anakart GTX 1060 6 GB ekran kartı ve 16 GB 3200 Mhz ram'den oluşmakta...
Top Bottom