tt1905 isimli üyenin son içerikleri

1. T

The Last Of Us Part II Hakkında Düşünceleriniz

Evet geç kaldım biraz çünkü daha yeni bitirme fırsatım oldu
  2. T

Evet öyle oldu ama daha yeni yeni bitirdiğim için oyunu şimdi açtım konuyu.
  3. T

Siz neler düşünüyorsunuz oyun hakkında? Ben kısaca çok çok iyi bir oyun olduğunu düşünüyorum detaylı ve uzun incelememi aşağıya yazdım. Okuyup sizde fikirlerinizi belirtirseniz çok sevirim. Yazdıklarım SPOILER içerdiği için üstü kapalı yazdım.
  4. T

1500 TL monitör önerisi

https://www.itopya.com/aoc-238-24g2u-2xhdmi-dp-vga-144hz-1ms-freesync-full-hd-gaming-monitor-/
  5. T

Apex 3 yerine Apex 5 klavye

Steelseries dışında marka almak çok istemiyorum.
  6. T

Apex 3 yerine Apex 5 klavye

Geçenlerde Apex 3 ile ilgili konu açmıştım biraz daha düşününce aradaki farkı verip 5 almak mantıklı gibi geldi. sizce aradaki farka değer mi?
  7. T

Apex 3 Klavye Hakkında

Bütçem var almaya, madem o kadar paran var mekanik alsana diyeceksiniz ki haklısınız da, ama mekanik istemediğim için almak istiyorum ve bir kaç sorum var. 1-)RGB'si güzel mi, ışık kuvveti yeterli mi 2-) Tepki süresi düşük mü? 3-) 20 milyon tuş ömrü yeterli mi? 4-) Basım hissi yumuşak mı?
  8. T

R5 3500X vs R5 3600

Arasındaki farka değer mi? Çok büyük çoğunluk oyun oynayacağım ama arada render da yapacağım. Daha ucuz diye gönlümde 3500X var. Siz neyi önerirsiniz?
  9. T

Hangi Sistem Daha İyidir?

Çoğunluk PUBG CSGO ve R6 Siege oynayacağım.
  10. T

Hangi Sistem Daha İyidir?

1. Sistem AMD Ryzen 5 2600 GSKILL SniperX 3000MHz 2x8 16GB RAM MSI B450M-A PRO MAX MSI VENTUS XS RTX 2060 6GB Seagate Barracuda 1TB HDD Toshiba OCZ 240GB TR200 SSD Corsair Spec Delta RGB 550W 2.Sistem AMD Ryzen 5 3600 GSKILL SniperX 3000MHz 2x8 16GB RAM Gigabyte B450M S2H Gigabyte GTX 1660...
  11. T

SteelSeries Apex 3 vs 5

İkisine de bütçem yetiyor hangisini önerirsiniz? Apex 3 biraz daha hoş gözüküyor ama Apex 5'i de oled ekran ve mekanik olması gibi sebeplerden dolayı istiyorum. Siz ne dersiniz? Hangisini alayım?
Top Bottom