• T
      TTTezel, CPU 100 Derece Normal mi ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hemen deneyip bilgi vereceğim 1721346891 Normalde cs2 oynamıyordum sırf test için anlık deniyim dedim fakat oyundan sürekli atıyor beni. Acaba insanların...
    • T
      Onun ne olduğunu bilmiyorum aydınlatır mısın rica etsem 1721345185 Arkadaşlar herkesin değerli yorumları için teşekkür ederim. Küçük bir araştırma ile...
    • T
      Rdr 2 yok malesef ama cs2 girip deneyeceğim şimdi
    • T
      Bendeki gerçekten yeterli olmasa pc boşta çalışırkenki ısı değerleri de yüksek olmaz mıydı ? Herhangi bir değişiklik yapmadım henüz. Şuan bu durumda...
      • bios.jpg
    • T
      Kasamı zamanında eski sistemimi toplarken almıştım Everest Titan modeli. İçinde 750W gömülü modüler olmayan bir güç kaynağı var 1721342731 Ne demek...
    • T
      Birçok oyun oynuyorum aslında ama diğer oyunlarda bunun ısısına bakmadım şahsen. Örnek birkaç oyun söylerseniz eğer bende varsa hemen testini yapıp...
    • T
      bu ürünleri seçerken şu çökme meselesi gündemde de değildi :/ yada en azından ben bilmiyordum. Kule tipi mi daha performanslı bir tercih olur yoksa 2 fanlı...
    • T
      ürün daha yeni sayılır buna şuan para harcamışken anakart ve işlemciyi değiştirmek bütçeme de pek uymayacaktır. Bu arada anakartım da gigabyte z790 x gaming...
    • T
      İntelin çökme durumunu ileride yaşayıp yaşamayacağımı şimdiden anlamak için bir test yapma şansım var mı acaba ?
    • T
      Bu arada bahsettiğim diabloyu her şey full ayarda max performansta oynuyordum :D
    • T
      TTTezel, İşlemci kategorisinde CPU 100 Derece Normal mi ? başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba arkadaşlar, Aşağıdaki sistemi yeni topladım, kasa ve sıvı soğutucum eski sistemimden kalma durumda. Sıvı soğutucuyu bu sisteme geçerken bakımlarını...
      • boşta ısı.jpg
      • yük altında ısı.jpg
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,526
Üyeler