TUFİİ isimli üyenin son içerikleri

1. T

Dosya paylaşımında şifre sorma sorunu

Merhaba, Çalışmış olduğum ofiste işlerin daha stabil devam edebilmesi adına tüm bilgisayarlardan müdahele edilebilen bir dosya açtım. Yaklaşık 1 aydır bu dosyayı sorunsuz kullanıyoruz ancak bugün diğer bilgisayarlardan dosyaya girmeye çalıştığımızda bize kullanıcı adı ve şifre soruyor. Ağ ve...
  2. T

Şirket kurmak istiyorum,gerekenler neler?

Selmalar dostum ben muhasebeciyim. Bu konuda bi fazla bir bilgim yok ama mali adına çalıştığım mali müşavire sorunu soracağım kendisi 20 yıldan fazladır bu işin içinde sana kesin bir şekilde dönüş yapacağıma emin olabilirsin
  3. T

AMD RYZEN 5 5500 ilr ASUS PRIME A320M-F uyumlumudur

Merhabalar, yeni bir bilgisayar topluyorum işlemci olarak AMD RYZEN 5 5500 anakart olarak ASUS PRIME A320M-F parçalarını seçtim. İki parçayı da sipariş ettim ve ikisi de geldi. Ancak anakartın kutusunda AMD RYZEN 3000 DESKTOP READY yazıyor. Bu bende bir şüphe uyandırdı. Seçmiş olduğum anakart ve...
  4. T

Bilgisayarım kapanıyor kasıyor ve kapamasına rağmen ışıkları yanıyor

Selamlar, Bilgisayarımın 3 temel sorunu var. Bu bilgisayarı parça parça kendi ellerimle topladım yaklaşık mart 2022 den beridir aktif olarak kullanmaktayım. 1. Sorun: Bilgisayarımı açtığımda her zaman olmasa da bazen ekrana GİGABYTE yazısı geldikten sonra bilgisayar kendini kapatıyor...
  5. T

Bigisayarım kapanıyor donuyor ve kapanmasına rağmen ışıkları yanıyor

Selamlar, Bilgisayarımın 3 temel sorunu var. Bu bilgisayarı parça parça kendi ellerimle topladım yaklaşık mart 2022 den beridir aktif olarak kullanmaktayım. 1. Sorun: Bilgisayarımı açtığımda her zaman olmasa da bazen ekrana GİGABYTE yazısı geldikten sonra bilgisayar kendini kapatıyor...
  6. T

Bilgisayarımdaki 3 temel sorun

7. T

Rx 6700xt veya rx 6750xt içinde olan pc toplamak istiyorum

bekleyebilirsin ama alabilirmisin emin değilim
  8. T

Rx 6700xt veya rx 6750xt içinde olan pc toplamak istiyorum

Ryzen 5 5600x b550 serisi bir anakart önerim asus b550m-k 2*8 16 gb cl16 3200 mhz ram işini görür depolamayı sana bırakyorum kasa olarak 3 ana bir ekzoz fanlı hava sürkilasyonu iyi bir kasa önerim corsair carbide spec-delta psu olarak en az 550w almalısın bence ve yine en az 80+ bronz...
  9. T

XFX RX 6500 XT Fps ve ekran gidip gelme sıkıntsı

Merhabalar ben yaklaşık 2 ün önce Xfx in Rx 6500 Xt modeli bir ekran kartı aldım. Ekran kartını kasaya taktım driver ları yükledim ve valoranta girdim yaklaşık 400 fps alıyordum sonra bilgisayarı kapatım. Bilgisayarı ertesi akşam yine açtım fakat ekran 4 5 kere gidip geldi valoranta girdim ve...
  10. T

XFX RX 6500 XT Fps ve ekran gidip gelme sıkıntsı

Merhabalar ben yaklaşık 2 ün önce Xfx in Rx 6500 Xt modeli bir ekran kartı aldım. Ekran kartını kasaya taktım driver ları yükledim ve valoranta girdim yaklaşık 400 fps alıyordum sonra bilgisayarı kapatım. Bilgisayarı ertesi akşam yine açtım fakat ekran 4 5 kere gidip geldi valoranta girdim ve...
  11. T

Bu sisteme Sıvı soğutma çok gerekli mi ?

İşlemciniz fazla ısınan bir işlemci hocam. bu durumda tabikide 360 olan daha iyi bir seçim olacaktır
  12. T

Bu sisteme Sıvı soğutma çok gerekli mi ?

MSI Mag Coreliquid 360R Arctic LIQUID FREEZER II 360 Lian Li GALAHAD 360
  13. T

Yardım Valorant Mouse Fps Drop

valorantın destek sayfasına yaz sana iki uygulama atıp test yapıp sonuçları atmanı isteyecekler test sonuçlarını mail üzerinden onlara ilet onlar hallederler eğer oyunda bir sıkıntı yok gibisinden bir şey derlerse sorun ekran kartında olabilir sanırım etrafı yeterince hızlı yükleyemiyor.
  14. T

İki marka arasında çok kararsızım

hayır sadece en f/p yi almak istiyorum çünkü ekran kartı öyle al kullan beğenme değiştir kafasından bişey değil
  15. T

İki marka arasında çok kararsızım

şuan baktım aynı özellik xfx te de varmış sanırım xfx alıcam
Top Bottom