tunamin2005 isimli üyenin son içerikleri

1. T

Yardım Soğutucu ve ram çok yakın gibi

teşekkür ederim ilk defa soğutucu montajı yapıyorum, bu vidalı olanlar kolay görünüyordu da benimki mandallı umarım doğru yapabilmişimdir
  2. T

Yardım Soğutucu ve ram çok yakın gibi

Acil yardım eder misiniz şu anda yeni soğutucu montajını yaptım ve ramle birbirine çok yakın gibi, bi sorun teşkil eder mi
  3. T

Yardım Excavator işlemci fanı nasıl sökülür

Merhabalar işlemci değişikliği yapacagim için fanı sokmem lazım ama aktif kullandigim fan çevirmeli vida değil. Fanın normal vidalarini görebiliyorum ama tornavidayla girmemi engelliyor, nasıl çıkaracağım yardımci olursaniz sevinirim
  4. T

❌İndirim Bitti! AKKO 5087B Plus Vergi Dahil 1923TL

m1w ne zaman aldınız ben de düşünüyorum da şuan için çok pahalı
  5. T

Bu fiyata bu işlemci alınır mı

valla suanlik ekran kartına para yok ilerisi icin 5 serisi falan cikarsa yine güncelleyebilirim. Kullanim amaci oyun ve yazilimla ilgileniyorum 1660 biraz yetersiz geliyor ama işlemciden önce ekran kartını güncellesem darboğaz olacak diye işlemciye oncelik verdim
  6. T

Tesekkur ederim su anda aktif olarak ryzen 5 3500 kullanıyorum stok soğutucusu ile birlikte bu gune kadar bana sorun yaratmadı ama yavas yavas sistemi gelistirmek istediğim için bu islemciye gectim. Ekran kartım 1660 super, onu da gelecek zamanda guncellemeyi dusunuyorum. 5 5600un yanina tavsiye...
  7. T

https://www.teknobiyotik.com/amd-ryzentm-5-5600-3-5ghz-turbo-4-4ghz-6-core-12-threads-35mb-cache-am4-islemci-fansiz.html arkadaslar 3900tlye ryzen 5 5600 siparisi verdim sizce iyi mi iptal etmeli miyim baska alternatifler var mi bu fiyata
  8. T

Kablosuz klavye önerisi

doğru diyorsunuz hocam da arkadas customla pek ilgili olmadıgı icin hazır olan bir ürün sundum yoksa bu işlerle içli dışlı olan birisi için hazır paket önermezdim zaten
  9. T

Kablosuz klavye önerisi

custom klavye hocam emin ol düz markaları tek geçer akko. Biraz araştırma yaparsan kaliteli bir marka ve switchleri de kendi üretimi, fiyat performans açısından dünyanın en kaliteli switchlerine girer.
  10. T

Kablosuz klavye önerisi

https://en.akkogear.com/product/dracula-castle-5075b-plus-mechanical-keyboard/ 2900 tutuyor kalan para cebinde kalsın
  11. T

Bu klavye alınır mı?

https://www.trendyol.com/gomax/gmx-k2-rgb-led-isikli-oyuncu-klavyesi-gaming-klavye-p-36476615 Üstüne azıcık daha koy bunu al ikinci el almaya gerek yok bence membran klavye de
  12. T

Bu klavye alınır mı?

link bırakmamışsın
  13. T

Alüminyum kasa custom klavye önerisi

Merhabalar bütçem 3000tl mod yapacağım %75 güzel bir alüminyum kasa klavye arayışındayım . Aklımda şuanlık bu ürün var, başka alternatifler varsa custom hakkında bilgi sahibi olanlar varsa bekliyorum önerilerinizi...
  14. T

Maksimum 12500tl laptop önerisi

Maksimum bütçem bu kadar . Günlük işler, okul ders + lol gibi basit oyunlar için bir laptop arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum
  15. T

Sınavlar ertelendi, Cumhurbaşkanlığı açıklama yaptı

haber doğru mu ya şimdi 1 martta başlıyordu bizim sınavlar şimdi ne olacak
Top Bottom